Manisa kaza haberleri, son dakika kaza haberleri , trafik kazası haberleri

Manisa Kaza Haberleri, son dakika trafik kazalarıManisa ili ve ilçelerinde gerçekleşen son dakika trafik kazası haberlerini takip edebilirsiniz. Manisa'nın en işlek bağlantı yolları olan İzmir, Turgutlu, Salihli, Kula, Akhisar, Muradiye, Demirci, Soma yollarındaki bugün ve son dakika kaza haberlerini bulabilirsiniz. Araba, motorsiklet, kamyon, tır, otomobil, bisiklet ve tren gibi taşıtların feci kaza görüntüleri sansürlenmektedir.

Manisa’da Hafif Ticari Araç Benzin İstasyonuna Çarptı: 1 Yaralı!

Manisa’nın Kula ilçesinde kontrolden çıkan hafif ticari araç, bir benzin istasyonunun giriş kısmına çarpıp takla attı. Kazada yaralanan sürücü 254 promil alkollü çıkarken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. Kaza yapan hafif ticari araçtan çıkan 2 tane ördek yavrusu jandarma ekiplerince koruma altına alındı.

Trafik kazası, bir karayolu taşıtının diğer bir taşıta, yayaya, hayvana, ağaca veya herhangi başka bir nesneye çarpmasıdır. Trafik kazaları sonucu yaralanma, maddi zarar ve ölüm meydana gelebilir. Trafik kazaları genellikle yaralanma, ölüm ya da maddi hasarla sonuçlanır.

Trafik kazalarının oluşmasında aracın tasarımı, sürüş hızı, yol tasarımı, yolun çevresi, sürücünün sürüş yeteneği, alkol veya madde kullanımı ve sürücünün tavrı (dikkatsiz sürüş, yol yarışı) gibi risk faktörleri etkili olabilir.

Kaynak : wikipedia - trafik kazası