Manisa ölüm haberleri , son dakika ölüm haberleri

Manisa ölüm haberleri, son dakika ölümleriManisa son dakika ölüm haberleri hakkındaki detayları bulabilirsiniz. Manisa merkez ilçeleri olan Yunusemre ve Şehzadeler ile birlikte diğer ilçeleri olan Akhisar, Turgutlu, Ahmetli, Saruhanlı, Soma, Salihli, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Sarıgöl, Selendi'de meydana gelen ölüm ile ilgili haberleri içermektedir.

Anne ve Kızına Çarpıp Kaçan Alkollü Sürücü Önce Serbest Bırakıldı Anne Ölünce Tutuklandı!

İzmir’in Menemen ilçesinde, iddialara göre, kırmızı ışıkta geçen alkollü sürücü, kullandığı otomobiliyle yolun karşısına geçmek isteyen anne ve kızına çarptı. Kaza anı güvenlik kameralarına yansırken, anne 22 günlük yaşam mücadelesini kaybetti, kızının ise el ve ayaklarında kırıklar meydana geldi. Kaçtıktan 2 saat sonra teslim olan alkollü sürücü, önce adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, daha sonrada annenin ölümün ardından tutuklandı.

Ölüm, bir canlı varlığın hayati faaliyetlerinin kesin olarak sona ermesidir. Canlı varlıkların herhangi bir dokusunun canlılığını kaybetmesine de ölüm denir. Canlının ölümünden bahsedebilmek için, hayati faaliyetlerin bir daha geri gelmemek üzere sona ermesi şarttır. Zira boğulma, donma, zehirlenme tehlikesi geçiren ve kalbi duran kişilerde suni teneffüs ve kalp masajı yapılarak, durmuş gibi görünen solunum ve dolaşım fonksiyonlarının tekrar başlatılması çok kere mümkün olmaktadır.

Kaynak : wikipedia - ölüm