Manisaspor haberleri

Şampiyonun Adı Manisaspor U16 Takımı

Hem grup maçlarını hem de Play Off grubunu namağlup olarak tamamlayan Manisaspor U16 Akademi takımı final maçında Akhisar Yıldırımspor U16 takımını da mağlup ederek Manisa Şampiyonu oldu. Geleceğin Manisaspor A Takımını oluşturacak olan takım Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Ege Cup’ta Manisaspor Rüzgarı

Manisaspor U13 Takımı Ege Cup’ta rakip tanımıyor. Turnuvanın ilk maçında Manisa Yıldızspor’u 5-1’lik skorla geçen siyah-beyazlılar, Aydın Yıldızspor deplasmanından da 6-3’lük galibiyetle ayrıldı.

Manisaspor Başkanı Atlı’dan Taraftara Çağrı

Türk futbolunun en önemli takımlarından biri olan ve yetiştirdiği futbolcularla her zaman gündeme gelen ve bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele veren Manisaspor ikinci devrenin ilk maçını kendi evinde oynayacak. Karşılaşma öncesi Manisaspor Başkanı Ümit Atlı taraftarlara çağrıda bulunarak sahadaki genç futbolcuları yalnız bırakmamalarını istedi.

Manisaspor’un Güncel Borcu 146 Milyon TL

İçine düştüğü mali kriz sonucu Süper Lig’den Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) kadar düşen ve bu sezon BAL 9. Bölge 2. Grupta mücadele veren Manisaspor’un tespit edilebilen borçlarının 146 milyon TL olduğu bildirildi.

Manisa Spor Lisesi’nden Bir Başarı Daha

Manisa Spor Lisesi Erkek Futbol takımı Aydın’ın Kuşadası ilçesinde 14-16 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye Futbol grup elemelerinde birinci olarak Türkiye yarı finallerinde Manisa’yı temsil edecek.

Manisaspor Başkanı Atlı, Hem Sitem Etti Hem de Destek Çağrısı Yaptı!

Türk futbolunun efsane takımlarından biri olan ve bu sezon BAL’da mücadele eden Manisaspor Başkanı Ümit Atlı, başkanlığında geçen bir buçuk aylık süreci değerlendirerek yapacakları çalışmaları anlattı. Başkan Atlı Manisalılara kulübe destek çağrısında bulunup, altyapıdaki 2005 ve 2006 doğumlu futbolcuları A takıma çıkararak Manisaspor’un hak ettiği yere tekrar gelmesi için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Başkan Atlı Manisalıları, Manisa’nın en önemli marka değeri olan Manisaspor’a sahip çıkmaya davet etti.