Nurullah Savaş haberleri

Başkan Ergün’den Antalya Değerlendirmesi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından Antalya’nın Belek ilçesinde düzenlenen ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın kapanış oturumuyla tamamlandı. Toplantının oldukça verimli geçtiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Toplantımızın ülkemize ve partimize hayırlar getirmesini diliyor, hedeflerimize emin adımlarla ilerlediğimizi vurgulamak istiyorum. Rabbim, birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.

Başkan Ergün, Selendi İlçesinde Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Selendi ilçesinde mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. İlçeye yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi veren ve taleplerini dinleyen Başkan Ergün, “Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak bugüne kadar 214 milyon lira gibi bir yatırımı Selendi ilçemize kazandırdık. MASKİ Genel Müdürlüğümüz tarafından da 121 milyon liralık yatırım yapıldı. Yani 335 milyon lira yatırımla Selendi’miz değişti ve gelişti. Daha modern bir Selendi için yatırımlarımıza ve hizmetlerimize devam ediyoruz” dedi.

Başkan Ergün, MHP Genel Merkezini ziyaret etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Belediye Başkanları Geleneksel İstişare ve Değerlendirme toplantısına katılmak üzere gittiği Ankara’da Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’ni ziyaret etti.