Ömer Faruk Çelik haberleri

Şehzadeler’de 3 Bin 500 Kişiye Sıcak Yemek Çıkarak Olan Aşevi Dualarla Açıldı!

Manisa’nın en büyük eksikliklerinden biri olan aşevi Şehzadeler Belediyesi ve Manisa İl Müftülüğü işbirliği ile dualar eşliğinde açıldı. Tam kapasite ile çalıştığında 3 bin 500 kişiye sıcak yemek çıkarak olan tesis 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlanırken tesisten sadece evinde yemek pişiremeyecek durumda olan ihtiyaç sahipleri faydalanabilecek.

AK Parti’li Dağ’dan Başkan Çelik’e Ziyaret!

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanları Toplantısı için Manisa’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i belediyede ziyaret etti. Başkan Çelik’i uzun yıllardır tanıdığını ve dostluğu olduğunu kaydeden Genel Başkan Yardımcısı Dağ, “Azimli, gayretli bir belediye başkanımız var. Teşkilatımız, bir hemşehriniz olarak da biz her zaman buradaki arkadaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Şehzadeler’in Minikleri Karne Heyecanı Yaşadı

Şehzadeler Belediyesi Çocuk Kültür Sanat Merkezi ve Gündüz Bakım Evi’nde eğitim gören 66 öğrenci, karne almanın heyecanını yaşadı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in elinden karnelerini alan minikler, karne aldıkları için heyecan, tatile girecekleri için de mutluluk yaşadı.

Başkan Çelik Personelinin Babalar Günü’nü Kutladı

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Babalar Günü nedeniyle belediye personeli babalara ve baba adaylarına hediye takdim ederek, günlerini kutladı. Başkan Çelik, “Başta şehit babalarımız olmak üzere tüm babalarımızın ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutluyoruz. Babalarımıza sağlıklı, huzurlu, uzun ömürler diliyorum.” dedi.