Ömer Faruk Çelik haberleri

Başkan Çelik Şehzadeler’in Şampiyonlarını Altınla Ödüllendirdi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Muaythai Gençler Türkiye Şampiyonası milli takım seçmelerinde dereceye girerek, Türkiye’yi uluslararası müsabakalarda temsil edecek Şehzadeler Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcuları Cemile Aykoç ve Busenur Çitçi’yi misafir etti. Başkan Çelik, başarılı sporcuları altınla ödüllendirerek, katılacakları müsabakalarda başarılar diledi.

Şehzadeler Belediyesi Kursiyerlerinin Yıl Sonu Sergisi Görsel Şölene Sahne Oldu!

Manisa’da Şehzadeler Belediyesi ve Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle 600 yıllık tarihi Kurşunlu Han’da gerçekleştirilen geleneksel el sanatları kurslarının yıl sonu sergisi görsel şölene sahne oldu. Etkinlikte konuşan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik kursiyerlerin ürünlerini satabilecekleri için bir internet sitesinin kurulacağının müjdesini verdi.

Çarşı Esnafının Beklediği Çalışma Başlıyor…

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile bir araya gelerek, Çarşı Bulvarı ile Dr. Sadık Ahmet Caddesi arasında kalan alanda yapılacak 3. Etap 1. kısım cephe sağlıklaştırması projesiyle ilgili değerlendirmede bulundu. Toplantıda, çalışmanın ardından mevcut alanın modern bir görünüme kavuşmasıyla birlikte, tarihi dokunun da gelecek kuşaklara taşınacağını vurgulandı.

Şehzadeler Belediyesi Kuşlubahçe Mahallesi’nde Millet Bahçesi Yapacak

Şehzadeler Belediyesi, Kuşlubahçe Mahallesi’nde 9 bin 850 metrekarelik bir alana Millet Bahçesi yapacak ve buraya Manisa eski belediye başkanlarından Ersan Atılgan’ın adını verecek. Atılgan ailesi de millet bahçesi içerisine anneleri Hamide Handan Atılgan adına bir kreş ve gündüz bakım evi inşa edecek. Dün yapılan haziran ayı Şehzadeler Belediye Meclisinde Atılgan Ailesi ile protokol imzalaması için Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e oy birliği ile yetki verildi.

Başkan Çelik’ten LGS’ye Girecek Gençlere Moral Ziyareti!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, pazar günü girecekleri Liselere Geçiş Sınavı’na (LGS) Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezi’nde (ŞEGEM) verilen kurslar ile hazırlanan öğrencileri ziyaret ederek, sınav öncesi hem gençlere moral verdi hem de onlara kazanacakları liselerde kullanmaları için çanta hediye etti.

Şehzadeler İlçesine Yapılacak Olan Eğitim Yatırımları Masaya Yatırıldı

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhammet Çetin, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Şehzadeler ilçesine yapılacak olan eğitim yatırımları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Çelik Yiğitbaş Veli Camisi ve Türbesi’nde Yapılan Çalışmaları İnceledi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, belediyenin Yiğitbaş Veli Cami ve Türbesi’nin bulunduğu alanda yaptığı çevre düzenleme çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek, Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nce yapılan Yiğitbaş Veli Camisi’ni yenileme çalışmalarının da birkaç aya kadar bitirileceği bilgisini aldıklarını söyledi.