Ömer Faruk Çelik

Perşembe Pazarında Verilen Sözler Havada Kaldı

Manisalı vatandaşların ve pazarcı esnafını uzun süredir beklediği ve 12 Şubat tarihinde yapılan görüşmeler sonucunda, perşembe pazarının 20 Şubat’tan itibaren kapalı pazar yerinde kurulacağı iki başkan tarafından söz verilmişti. Ancak verilen sözler havada kalınca, vatandaş alışveriş için geldiği pazar yerinden hüsranla eli boş döndü.

Başkanların Gündemi Perşembe Pazarı Oldu!

Manisa gündemini uzun zamandır meşgul eden Perşembe Pazarı sorununa , Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in katıldığı toplantıda son nokta konuldu. Toplantının ardından bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Başkan Çelik’in gündemi de Perşembe Pazarı oldu.

Başkan Çelik Perşembe Pazarının Yeni Yerini Açıkladı!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in de katılımıyla Pazarcılar Odasında bu gün gerçekleştirilen toplantıyla, Manisalı vatandaşlarından da yakından takip ettiği ve uzun süredir gündemi meşgul eden Perşembe Pazarının yeni kurulacak yeri açıklandı. Bu hafta son kez Avnigemicioğlu Caddesi üzerindeki yerinde kurulacak ve pazarcı esnafı sonra yeni yerine taşınacak.

Başkan Çelik İdolünün Kim Olduğunu Açıkladı!

Manisa’da bir takım ziyaretler gerçekleştirmek için kente gelen AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ve yanındaki heyet, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette karşılıklı olarak iyi temennilerde bulunuldu.

Şehzadeler konutları için başvuru çağrısı

Manisa’nın Şehzadeler ilçesine Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılacak olan 2+1 şeklindeki 400 sosyal konut için, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, ilçede yaşayan dar gelirli vatandaşların, başvuru tarihinin 15 Ocak 2020 sona ereceğini hatırlattı.