Ömer Faruk Çelik haberleri

Başkan Çelik Gönüllü Gençlerle Buluştu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Dünya Gönüllüler Günü nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şehzadeler Gençlik Merkezi’nin gönüllüleri ile bir araya geldi. Keyifli bir sohbetin edildiği etkinlikte kulakların pası, gönüllü gençlerin çalıp söylediği, türkülerle silindi.

İmam Hatip Lisesine Modern Bina

Manisa’da 2 yıl önce depreme dayanıksız çıktığı için yıkılan Manisa İmam Hatip Lisesinin yerine yapılan Arif Çeler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin resmi açılışı gerçekleştirildi.

Şehzadeler Meclisi Yılın Son Toplantısını Yaptı

Şehzadeler Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. 20 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı toplantıda Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Sancaklıkayadibi Mahallesi’ne bir Çok Amaçlı Salon kazandıracaklarını ifade ederek, proje çalışmalarının başladığını söyledi.

Başkan Öner dualarla anıldı

Geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda eden MHP İl Başkanı Murat Öner, vefatının 7’nci günü dolayısıyla lokma hayrı ve dualarla anıldı. Anma etkinliğine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık da katıldı.

Şehzadeler Eski Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Şehzadeler Eski Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire, Hatuniye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye katılan Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Palabıyık ve Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Kaçire ailesinin yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diledi.

Manisa MHP İl Başkanı Murat Öner’in Ailesine Taziye Ziyareti!

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geçirdiği kalp krizi sonrası hayata veda eden MHP İl Başkanı Murat Öner’in acılı ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de yer aldığı ziyarette merhum Öner’in ruhuna ithafen dualar okundu.