yaşar karadeniz haberleri

Manisa Protokolünden Vali Karadeniz’e Veda Yemeği

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sakarya Valisi olarak atanan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz onuruna, mülki idare amirleri ve protokol üyelerinin katılımıyla veda yemeği programı düzenlendi. Programa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü de katıldı.

Manisa İtfaiyesi Ormanlık Alanda Çıkan Yangın İçin Seferber Oldu!

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Saruhanlı ilçesine bağlı Hatıplar ve Sarısığırlı Mahallesi mevkiinde ormanlık alanda çıkan yangın için seferber oldu. Büyükşehir itfaiyesinin yanı sıra Manisa İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi Başkanlığı (GAMER), sağlık ekipleri, Orman Genel Müdürlüğü ve Manisa Büyükşehir Belediyesi ile MASKİ Genel Müdürlüğü ekipleriyle birlikte yangına müdahale edilen bölgede, tahliye ve söndürme çalışmaları için ekipler büyük gayret sarf ediyor.

Sanayi ve Teknoloji İşbirliği Kurulu Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Başkanlığında Toplandı!

Manisa sanayisine ve teknolojisine ilişkin politikaları ve stratejileri belirlemek, sorunları tartışmak ve çözüm üretmek amacıyla yılda iki kez toplanan Sanayi ve Teknoloji İşbirliği Kurulu Manisa Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında toplandı. Toplantıya Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş ile İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanı Adem Gökçe de katıldı.

Manisa Protokolünden Huzurevi Sakinlerine Bayram Ziyareti!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve protokol üyeleriyle birlikte Manisa Huzurevi Vakfı Mehmet Suphi Egemen-Abdürrahim Ot Dinlenme Evi ile Manisa Büyükşehir Belediyesi İsmail-Muammer Cider Huzurevi ve Dinlenme Yurdu’nda kalan sakinleri ziyaret etti.