yaşar karadeniz haberleri

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Nevruz Programına Katıldı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık, Saruhanlı ilçesine bağlı Kemiklidere Mahallesi’nde düzenlenen nevruz programına katıldı. Mahalle sakinlerine Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Başkanvekili Palabıyık, birlik ve beraberliğin simgesi olan nevruzun hayırlara vesile olmasını diledi.

Vali Karadeniz’den Kula’daki STK’lara Teşekkür Ziyareti

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Kula’dan büyük bir özveriyle yardım kampanyasına destek olan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret edip, Kula Organize Sanayi Bölgesi müteşebbis heyet toplantısına katıldıktan sonra ilçeden ayrıldı.

Vali Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz Depremzedelerin Taleplerini Dinledi

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sonrası tüm Türkiye yaraları sarmaya devam ediyor. Depremin etkilediği illerden Manisa’ya gelen depremzede vatandaşlar KYK yurtları, misafirhaneler ve evlerde misafir ediliyor. Vali Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz de deprem bölgesinden Manisa’ya gelen depremzede vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletmeye, istek ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Vali Karadeniz’den TeşekkürZiyaretleri

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sonrası Manisa’dan deprem bölgesine gönderilen yardımlar ve kente gelen depremzede vatandaşlara yönelik çalışmalar devam ediyor. Vali Karadeniz de yardım seferberliği sürecine katkı sağlayan kurum ve kuruluşları ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi alıyor.