Alaşehir haberleri

Polis ve Jandarma Personeli Üniformaları ile Dünya Evine Girdi

Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Sibel Kırkıl ile Şırnak merkezde görevli Jandarma Astsubay Onur Aksungur düzenlenen sade nikah töreni ile dünya evine girdi. Genç çifte nikah töreninin ardından mesai arkadaşları tarafından üniformaları giydirilerek birbirlerine kelepçe ile bağlandı.

Özel Öğrencilerin Annelerine Özel Kurs

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu binasında eğitim gören özel öğrencilerin anneleri için Alaşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından el sanatları kursu açıldı. Bir yandan özel öğrenciler eğitim alırken bir yandan da anneleri el sanatları kurslarıyla kendilerini geliştirip meslek sahibi oluyor.

Alaşehir’de Rehberlik ve Araştırma Merkezi Açılışına Onay Geldi

Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Alaşehir Kaymakamlığı kanalıyla, açılması talebinde bulunduğu Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) açılması başvurusuna bakanlık tarafından olumlu cevap verildi. Alaşehir’de Rehabilitasyon ve Araştırma Merkezi açılacak olması ilçede sevinçle karşılandı. Bakanlık onayı ile açılacak merkezin Atatürk Anadolu Lisesi binasında hizmet vereceği öğrenildi.

Enkazdan Kurtulan Genç ve Nişanlısı, Alaşehir’de Gözyaşlarıyla Evlendi

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Hatay’ın Antakya ilçesinde 36 saat sonra enkaz altından polis memuru Emir Bestami Demirtaş tarafından kurtarılan Mehmet Tekin, yine evleri depremde hasar gören nişanlısı Dilara Kahraman ile Manisa’nın Alaşehir ilçesinde evlendi. Genç çiftin nikah şahitliğini ise damadı enkazdan çıkaran polis memuru Emir Bestami Demirtaş ile Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Ökzcüoğlu’nun eşi Selin Öküzcüoğlu yaptı. Nikah merasimi sırasında damat ve gelin ile nikah şahitleri gözyaşlarına hakim olamadı.