Alaşehir haberleri

Manisada Vaka Sayısı Arttı! Covid 19 Vakası Ne Kadar, Kaç Oldu?

Manisa’da ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlar tarafından merak edilen koronavirüs vaka ve ölüm sayılarının kaç olduğu ve hangi ilçelerde ne kadar covid 19 vaka sayısı görüldüğü bilgisi araştırılıyor. Bu yazımızda, Manisa’da vaka ve ölüm sayısının kaç olduğu, Manisa’da koronavirüs haritası uygulamasına nasıl ulaşılabilir, Manisa’da koronavirüste son durum gibi merak edilen konuların ayrıntılarını açıkladık.

Manisa’nın 17 İlçedeki Park ve Oyun Alanları Dezenfekte Yapılıyor

Cumhurbaşkanlığı tarafından, 0-14 yaş grubuna 13 Mayıs Çarşamba günü, 11.00 ile 15.00 saatleri arasında, yürüme mesafesiyle tahditli olarak dışarı çıkartılma izni verilmesinin ardından harekete geçen Manisa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçedeki tüm park ve oyun alanlarında dezenfekte çalışması yaparak, çocukların sağlıklı bir ortamda vakit geçirmeleri için seferber oldu.

Alaşehir Belediyesi Vatandaşa Hizmet İçin Tanzim Satış Noktası Kuruldu

Artan sebze ve meyve fiyatları sonrası devreye giren Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Kadın Kooperatifinin işbirliğiyle piyasa değerinin yarı fiyatına sebze ve meyve satışının yapıldığı tanzim satışı hayata geçirdi. Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda kurulan stantta 50 ton sebze ve meyve, piyasa değerinin çok altında satılınca vatandaşların da yüzü güldü.