Alaşehir haberleri

Piyadeler Mahallesi’nde Dere Temizliği Başladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün ‘Daha Temiz Bir Manisa’ hedefiyle il genelinde dere temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir ilçesine bağlı Piyadeler Mahallesinde 1800 metrelik temizlik çalışması başlattı. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden mahalle muhtarı İsa Bilgiç, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Genel Müdür Aslay Alaşehir Heyetini Ağırladı

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, MHP Alaşehir İlçe Başkanı Alperen Altıoğlu, Ülkü Ocakları Alaşehir İlçe Başkanı Çağatay Yayla ve MASKİ Alaşehir İlçe Şefi Mustafa Korkusuz’u makamında konuk etti. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından ilçede devam eden ve yapılması planlanan projeler üzerine istişare gerçekleştirildi.

Toygar Mahallesinden Başkan Cengiz Ergün’e Yeni Sondaj İçin Teşekkür

MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir ilçesine bağlı Toygar mahallesine daha verimli, sağlıklı ve kesintisiz içme suyu ulaştırmak için açtığı yeni sondajda saniyede 7 litre verime ulaştı. Sondaj kuyusunun bağlantıları da yapılarak vatandaşlara kesintisiz su imkanı sağlandı. Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.