Alaşehir haberleri

Başkan Öküzcüoğlun’dan Silahlı Saldırıyla İlgili Zehir Zemberek Açıklama!

Alaşehir Belediyesi şantiyesinde meydana gelen silahlı saldırı sonucunda bir çalışanın yaralandığı olayla ilgili olarak Başkan Ahmet Öküzcüoğlu’ndan bir açıklama geldi. Başkan Öküzcüoğlu, yapılan saldırının bir şehir eşkıyalığı olduğunu ancak saldırının kişisel bir husumetten kaynaklanmadığını altını çizdiğini belirtti.

Belediye Şantiyesinde Çalışanların Tartışması Kanlı Bitti: 1 Yaralı

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde belediye işçisi Özcan Yılmaz görevli olduğu kum şantiyesinde, yine belediye personeli olan Uğur Güzel tarafından silahla yaralandı. Sol dizinden ve baldırından iki kurşun yarası alan ve hayati tehlikesi bulunmayan Özcan Yılmaz, Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi altına alındı. Uğur Güzel ise suç aletiyle birlikte polislere teslim oldu.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Öğrencileri Eğitime Başladı

Korona virüs salgını nedeniyle yaklaşık üç ay önce eğitime ara verilen özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim yeniden eğitime başladı. Manisa’nın Alaşehir ilçesinde 580 özel eğitim öğrencisi yeniden eğitime başlarken, Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun özel çocukları ilk eğitim günlerinde yalnız bırakmayarak bahçede işlenen ders konuk oldu.