Gölmarmara haberleri

Gölmarmaralı Şehitler Dualarla Anıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde şehadetinin 31. yılı olması dolayısıyla Ali Rıza Akbaş, şehadetinin 29. yılı olması dolayısıyla Özcan Yıldız ve şehadetinin 39. yılı olması dolayısıyla Turan Geçkalmış adına mevlit okutarak pilav hayrında bulundu. Şehit aileleri ve yakınları, anma programı nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Başkan Ergün, Ozanca’ya Çıkarma Yaptı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara programı kapsamında Ozanca mahallesini ziyaret etti. Ozanca mahallesinde büyük bir coşkuyla karşılanan Başkan Ergün, Alt ve üst yapısıyla modern bir görünüm kazanan Ozanca’ya güncel rakamlarla 50 milyonu aşan yatırımların hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımları ve hizmetleri yerinde incelemek ve bir takım programlara katılmak için Gölmarmara ilçesine ziyarette bulundu. Atatürk Mahallesi 6 Eylül Meydanı’nda mahalle muhtarları tarafından karşılanan Başkan Ergün, esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Manisa’da Arı Üreticisine Önemli Bir Destek Sağlayacak Olan Ana Arı Üretim Merkezi Hizmete Açıldı!

Kırsal kalkınmanın sağlanması noktasında rekor bir bütçeyi tarım ve hayvancılığa ayıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, üreticiye önemli bir destek sağlayacak olan Arıcılık Eğitim ve Ana Arı Üretim Merkezi’ni hizmete sundu. Açılış töreninde konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Merkezimizde uygulamalı temel arıcılık eğitiminin verilmesinin yanı sıra uygulamalı ana arı üretimi yapılarak Manisalı arıcılarımıza genç ana arı dağıtılarak kolonilerinin verimini arttırmayı amaçlıyoruz” dedi.

Başkan Ergün, Gölmarmara’da Hayır Alanını Ziyaret Etti!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara Hıroğlu Mahallesi’nde, Büyükşehir Belediyesi tarafından çevre ve parke taşı düzenlemesi yapılan hayır alanını ziyaret etti. Alanda, Çetin ailesinin yaptığı hayır yemeğini de ziyaret eden Başkan Ergün, yapılan hayrın Allah katında kabul olmasını diledi.

MASKİ Vatandaşları Uyardı! “Dere Yatakları Çöplük Değildir”

İl genelinde dere temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesine bağlı Tiyenli Mahallesi’nde 1.5 kilometrelik temizlik çalışması gerçekleştirdi. Dereye atılan molozlar ve çöpler çıkarılarak derenin akışı sağlıklı hale getirildi. MASKİ yetkililerinden bir kez daha ‘Dere yatakları çöplük değildir!’ uyarısı yapıldı.