Kırkağaç haberleri

Manisa’da Gelinini Vuran Kayınbaba İntihar Etti!

Manisa’da bayram öncesi yaşanan olay yürek burktu. Sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı kayınbaba ve gelini arasında kavga çıktı. Kavganın büyümesinin ardından, önce gelinini av tüfeğiyle vuran kayınbaba, ardından aynı tüfekle kafasına sıkarak intihar etti.

İçişleri Bakanı Soylu Manisa’da Uzman Erbaş Mezuniyet Törenine Katıldı!

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde komando uzman erbaş mezuniyet törenine katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 15 Temmuz’da emellerine ulaşamayanların her gün yenilmeye devam ettiklerini belirterek, “Türkiye’de çekinmezler mi yerinde durmayan yükselen bir Türkiye var. Her saldırıya güçlenerek cevap veren bir Türkiye var hamdolsun. Hepimizin sorumlulukları var. Dün bu milletin çektiklerini yeni nesiller çekmesin istiyoruz. Bütün dünyaya gücümüzü hissettirebileceğimiz Türkiye’ye adım adım gidiyoruz” dedi.

Kırkağaç’ta İtfaiye Binası Tamamlanmak Üzere

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Kırkağaç Belediyesi işbirliğinde yapımı gerçekleştirilen Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Amirliği binası ve Kırkağaç Belediyesi şantiye binası inşaatında incelemelerde bulunarak son durum hakkında bilgi aldı.