Kırkağaç haberleri

Büyükşehir ve MASKİ’den Gebeler Mahallesine Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri ve MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Kırkağaç ilçesine bağlı Gebeler mahallesini ziyaret etti.

Kırkağaç Öveçli Sulama Projesi İçin Yüklenici Firma İle Yapım Sözleşmesine İmzalar Atıldı!

Tarımsal ve Kırsal kalkınmaya yönelik yatırımlarına aralıksız devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç Öveçli Sulama Projesi için de yüklenici firma ile yapım sözleşmesine imza attı. Zafer Kalkınma Ajansı’nın 4 milyon liralık hibe desteğiyle toplamda 10 milyon 600 bin lira yatırım bedeli ile hayata geçirilecek proje kapsamında 2 bin 100 dekar tarımsal alanda modern ve kapalı sistem sulamaya geçecek.

Büyükşehir Kırkağaçlı Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri, Kırkağaç ilçesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yol çalışması yapılan Halkaavlu, Gökçukur ve Sakarlı mahallelerini ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlar yapılan yol çalışmaları için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Büyükşehir Ekipleri Soma ve Kırkağaç İlçelerindeki Eğitim Merkezlerini Ziyaret Etti!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, il genelindeki Büyükşehir eğitim kurumlarına ziyaretler kapsamında Soma ve Kırkağaç ilçelerinde MABEM ve Çocuk Kültür Sanat Merkezlerini ziyaret etti. Eğitim hizmetlerinin aksaksız bir şekilde verilmesi için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde hassasiyetle çalışmaların sürdüğünü belirten Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, MABEM yaz okulu eğitimlerinin de başarıyla devam ettiğini söyledi.