Kula haberleri

Ahmet Şafak yeni şarkısı “Bizden Olmaz”ı ilk kez Kula’da seslendirdi

Kula Belediyesi tarafından bu yıl 2. kez düzenlenen Beşibiryerde Turizm ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde ünlü sanatçı Ahmet Şafak sahne aldı. Yaklaşık 2 saat boyunca hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Ahmet Şafak, dün yayınlanan sözü ve müziği kendisine ait olan “Bizden Olmaz” isimli şarkısını sahnede ilk kez Kula’da seslendirdi.

MASKİ’den Kanalizasyon Hattı ve İçme Suyu Deposu Çalışmaları

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Yunusemre ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesinde 101 Mahalle Projesi çerçevesinde kısmi içme suyu ve kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Ayrıca MASKİ tarafından Kula ilçesine bağlı Güvercinlik Mahallesi Burgaz bağlısına daha sağlıklı içme suyu temini amacıyla 50 metreküplük prefabrik betonarme içme suyu deposu çalışmaları da tamamlandı.

Kula’nın Yeni İlçe Emniyet Müdürü Göreve Başladı

2020 yılının Ağustos ayından bu yana Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten 2.Sınıf Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran’ın Salihli ilçesine atanmasının ardından Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne görevlendirilen 4.Sınıf Emniyet Müdürü Ali Rıza Gökmen göreve başladı.