Kula haberleri

120 Milyonluk Yatırımla Kula’ya Yeterli Su Verildi

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ile birlikte Kula ilçe merkezine yeterli içme suyu verilmesi için hayata geçirilen çalışmayı inceledi. Aslay, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün öncülüğünde 120 milyon TL bedelle yapılan yatırım sonrasında Kula’daki su sorununa son verdiklerini söyledi.

Genel Müdür Burak Aslay’dan Kula’ya Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret ederek, ilçe merkezine yeterli su temin etmek için hayata geçirilen çelik içme suyu terfi hattı ve 5000 bin tonluk içme suyu deposu yatırımı hakkında istişarelerde bulundu.

MASKİ’den Başıbüyük Mahallesine Ziyaret

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Kula ilçesine bağlı Başıbüyük mahallesini ziyaret etti. Mahalle muhtarı Ömür Ertürk, “Mahallemize altyapı ve üstyapı çalışmaları kazandırıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” dedi.

Kulalı Muhtarlardan Başkan Ergün’e Yol Teşekkürü!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula’nın Şehitlioğlu Mahallesi ile Güvercinlik Mahallesi arasında sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Hem iki mahalle arasında ulaşımı rahatlatan, hem de bölgede kurulan karpuz pazarına da ulaşımı kısaltan yol çalışması için Şehitlioğlu ve Güvercinlik Mahalle Muhtarı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.