Kula haberleri

Annesini Korkutmak İçin 15 yerinden Bıçaklamış!

Manisa’nın Kula ilçesinde geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda, annesini evinin önünde 15 yerinden bıçaklayarak ağır yaralayan ve ardından da kanlar içerisinde annesini bırakarak polise gidip teslim olan 18 yaşındaki Kaan A. 3 saat süren mahkemenin ardından tutuklandı.

Karne Yanında Kitap Projesi

Manisan’nın Kula ilçesinde Rafet Üçelli İlk ve Ortaokulunda gerçekleştirilen karne töreninde, öğrenciler karnelerini almanın mutluluğunu yaşadılar. Öğrenciler karnelerini Kula Kaymakamı Kemal Duru, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen ve Şube; Müdürleri İsa Ekiz ile Hüseyin İzci’nin ellerinden aldı.

Kula’da Cenazeye giden otomobil kaza yaptı: 5 yaralı

Dün gece Manisa’nın Kula İlçesinde meydana gelen ve 1 kişinin öldüğü 2 kişinin yaralandığı kazada, Fadime U.(47)’nun cenaze törenine giden yakınları, yağışlı havanın etkisiyle takla atarak kaza yaptı. Kazada, takla atan araç içerisinde bulunan 5 kişi yaralandı. 

Manisa’da karla mücadele 7/24 devam ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, 7/24 görevlerinin başında olarak kar yağışının etkili olduğu ilçelerde, vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemeleri ve yolların ulaşıma kapanmaması için yoğun çaba sarf ediyor.