Kula haberleri

Manisa’da Spor Kompleksinin Yüzme Havuzuna Giren Genç Kursiyer Hayatını Kaybetti!

Manisa’nın Kula ilçesinde spor kompleksinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzunda bir anda gözden kaybolan ve diğer kursiyerler tarafından fark edilmesinin ardından ilk müdahalesi yapılan genç, hayatını kaybetti. Acı olayla ilgili Kula Kaymakamlığından yapılan açıklamada sorumlu ya da sorumlular hakkında adli ve idari soruşturmanın başlatıldığı ifade edildi.

CEMAR’dan Bakan Kasapoğlu’na Özel Hediye

Cemar Mermer ve Traverten Genel Müdürü Yusuf Yalçın, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Kula’da düzenlediği mitingin ardından mermerden yapılan ve Bakan Kasapoğlu’nun kendisinin fotoğrafının yer aldığı özel tasarımı, Bakan Kasapoğlu’na hediye etti.

Bakan Kasapoğlu Memleketinde Pazar Alışverişi Yaptı

Önceki gün İzmir ve Manisa’nın ilçelerinde seçim çalışması yürüttükten sonra memleketi Manisa’nın Kula ilçesinde geceyi geçiren Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sabahın erken saatlerinde semt pazarı ve esnaf ziyareti yaptı. Pazar esnafından alışveriş yapan Bakan Kasapoğlu’nun ziyaretlerinin yanı sıra Kula grisi TOGG da ilçenin kent meydanında vatandaşların beğenisine sunuldu.

Bakan Kasapoğlu Selendi ve Kula ilçelerinde vatandaşlara hitap etti

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sabah İzmir’de başladığı programında Manisa’nın Kırkağaç, Gölmarmara ve Selendi ilçelerini ziyaret etti. Son olarak günü memleketi Manisa’nın Kula ilçesinde tamamlayan Bakan Kasapoğlu tüm programlarına katıldığı Kula grisi TOGG ile Kula’da coşkuyla karşılandı.

Cemar’dan Kula’daki Tüm Okullara Futbol Topu

Kula’da eğitime sağladıkları desteklere bir yenisini daha ekleyen Cemar Mermer ve Traverten, el ile futbol topu dikim atölyesinden temin ettiği futbol toplarını okullara dağıtılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim etti. Genel Müdür Yusuf Yalçın, geçtiğimiz hafta Kaymakam Tatlısöz’ü ziyaretinde verdikleri eğitime destek sözünü yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Dünya Engelliler Haftası’na Özel Program

Manisa’nın Kula ilçesinde Zafer İlkokulu tarafından Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. Programda Kula Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi öğrencileri ile özel eğitim öğrencilerin gösterileri büyük beğeni topladı.