Salihli haberleri

Salihlili Gençler Ankara’da Anıtkabir ve Tarihi Yerleri Gezdi

Salihli Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde imzalanan protokol kçerçevesinde, ilçe merkezindeki liselere yönelik düzenlenen kültür gezisine katılan Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi ve Mehmetçik Anadolu Lisesi öğrencileri Ankara’da Anıtkabir ile tarihi yerleri gezdi.

BAL’da Haftanın Görünümü

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 10. Grup 10. hafta mücadeleleri tamamlandı. Grupta bulunan Manisa’nın 4 takımı haftayı 3 galibiyet bir beraberlikle tamamladı.

Minik Öğrenciler Arıların Dünyasını Büyükşehir ile Tanıyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın ilköğretim öğrencilerine yönelik olarak düzenlediği ‘Çalışkan Arılara Merhaba’ projesi kapsamında Salihli Ova Küme Evleri İlkokulu anasınıfı öğrencilerine arı dünyası farkındalık eğitimi verildi. Gözlem kovanı ile arıları yakından görebilen öğrenciler, bal tadımı da yaptı.

Liseli Öğrenciler Kültür Gezisi İçin Ankara’ya Uğurladı

Salihli Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde imzalanan protokolle, ilçe merkezinde liselerde eğitim gören öğrenciler için Ankara ve Çanakkale’nin yer aldığı kültür gezisi düzenledi. Salihli’de eğitim gören liseli gençlerden oluşan ilk kafile, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen tarafından Ankara’ya uğurlandı.