Salihli haberleri

Mesleki Eğitimin Dönüşümü Salihli’yi Güçlendirecek

Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı (MEGDEP) çerçevesinde Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Mesleki Eğitim Dönüşüyor Salihli Güçleniyor” projesi Manisa’nın Salihli ilçesindeki Borsa İstanbul MTAL’de hayata geçirilirken proje içerisinde Nedim Uysal Ardışıl Sistemler Atölyesi ve Zafer Garaj Tasarım ve Prototipleme Atölyesi açıldı.

Büyükşehir Üreticilere 41 Bin Metrelik PVC Boru Desteği Sağlayacak!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’den üreticiye bir müjde daha geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi, sulama kooperatiflerinden gelen talepler doğrultusunda mevcut sulama sahalarına ilave olarak 6 bin dekarlık arazinin daha sulamaya açılması için 41 bin metrelik PVC boru alımı çalışmalarına başladı. 17 Mayıs tarihinde projenin ihalesinin gerçekleştirileceğini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ‘Destek bizden bereketi Allah’tan. Üreticilerimize hayırlı olsun’ dedi.

Salihli Belediyespor Uzatmada BAL’a Tutundu

Manisa’nın Turgutlu 7 Eylül Stadı’nda karşılaştığı play-out maçında Manisa Karaköyspor’u uzatmada Sefer Bayıl’ın attığı golle 2-1 yenen Salihli Belediyespor Bölgesel Amatör Lig’e(BAL) tutundu.