Saruhanlı haberleri

10 Mahallenin Ulaşımını Sağlayan Grup Yolunda Asfalt Çalışması Sürüyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Saruhanlı’da yaklaşık 10 mahallenin ulaşımını sağlayan grup yolunda başlatılan asfalt çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Hem trafik güvenliğini sağlayacak hem de mahalle sakinlerinin ulaşımlarını daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlayacak yol çalışmaları için MHP Saruhanlı İlçe Başkanı Baki Ulu ve Hatıplar Mahalle Muhtarı Ahmet Şahin, Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Paşaköy Mahalle Muhtarı Recai Tekel, “Allah Cengiz Başkanımızı Başımızdan Eksik Etmesin”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Paşaköy mahallesindeki yeni yerleşim bölgesinde ilave kanalizasyon hattı döşeme çalışması yapıyor. Mahalle muhtarı Recai Tekel, “Büyükşehir ve MASKİ Genel Müdürlüğünden ne istesek anında yapılıyor. Allah Cengiz Başkanımızı başımızdan eksik etmesin. Onunla gurur duyuyoruz” dedi.

MASKİ’den Apak’a 17 Milyon TL’lik Alt ve Üstyapı Yatırımı

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Saruhanlı ilçesine bağlı Apak mahallesinde de altyapı çalışmalarına başladı. Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Emir de mahallede yürütülen çalışmaları sahada inceledi. Mahalle Muhtarı Ahmet Gökmen de, alt ve üstyapı yatırımı için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.