Şehzadeler haberleri

Başkan Çelik Gönüllü Gençlerle Buluştu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Dünya Gönüllüler Günü nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şehzadeler Gençlik Merkezi’nin gönüllüleri ile bir araya geldi. Keyifli bir sohbetin edildiği etkinlikte kulakların pası, gönüllü gençlerin çalıp söylediği, türkülerle silindi.

Yeniköy’de Yeni Nesil Sayaçların Okuması Yapıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından alt ve üst yapıları tamamlanan Şehzadeler ilçesine bağlı Yeniköy mahallesinde yeni nesil uzaktan okumalı mekanik su sayaçlarının montaj işlemleri de tamamlandı. Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, mahalleye bir ziyaret gerçekleştirerek yeni nesil uzaktan okumalı mekanik sayaçların okumasını yaptı.

İmam Hatip Lisesine Modern Bina

Manisa’da 2 yıl önce depreme dayanıksız çıktığı için yıkılan Manisa İmam Hatip Lisesinin yerine yapılan Arif Çeler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin resmi açılışı gerçekleştirildi.

Şehzadeler Meclisi Yılın Son Toplantısını Yaptı

Şehzadeler Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. 20 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı toplantıda Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Sancaklıkayadibi Mahallesi’ne bir Çok Amaçlı Salon kazandıracaklarını ifade ederek, proje çalışmalarının başladığını söyledi.