Şehzadeler haberleri

Şehzadeler’in Gençlerine Yeni Bilim Yuvası

Manisa’nın Şehzadeler Belediyesi tarafından ilçedeki genç ve çocuklara yönelik bir hizmet daha hayata geçirildi. Fatih Gençlik Merkezi ile Fatih Kreş ve Gündüz Bakımevi düzenlenen törenle hizmete girerken, kreşte 50 çocuğun eğitim alacağı, gençlik merkezinde de 50 gence hizmet verileceği öğrenildi. Gençlik Merkezinde bulunan Kendin Yap Atölyesinde ise Şehzadeler İHA Takımı tarafından ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik İHA ve dron kursları açılacağı bildirildi.

Manisa’da Belediye Tarafından Taşıyıcı Kolonu Kesilen Bina Boşaltılarak Mühürlendi!

Yapılan bir ihbarı değerlendiren Şehzadeler Belediyesi ekipleri, taşıyıcı kolonu kesilerek zemin kattaki iş yerinin daireye dönüştürüldüğünü belirlediği binayı tahliye etti. Bina tedbir amacıyla mühürlenirken, yapılacak hasar ve bina dayanaklılık tespitinden sonra binanın akıbeti belli olacak. Beş katlı binada oturan vatandaşlar bu süre zarfında Şehzadeler Belediyesi’nce çeşitli misafirhanelerde konuk edilecek.

Şehzadeler Belediyesi Ramazan’da da Sofraları ve Etkinlikleriyle Deprem Bölgesinde Olacak

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerin ardından tüm imkanlarını bölgedeki afetzede vatandaşlar için seferber eden Şehzadeler Belediyesi, Ramazan ayında da sıcak sofraları ve etkinlikleriyle deprem bölgesinde olacak. Belediye, Adıyaman’daki mobil aşevine ilave olarak Kahramanmaraş Andırın’da da depremzedeler için iftar çadırı kuracak.