Şehzadeler haberleri

Emlak Vergisi ve Yapılandırma İçin Son Gün 31 Mayıs

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 2023 Yılı Emlak Vergisi ilk taksit yatırma süresinin ve 7440 Sayılı ’Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’ dahilinde borç yapılandırmasının 31 Mayıs 2023’te son bulacağını hatırlattı.

Kızı Eski Kocası Tarafından Cinayete Kurban Giden Anne Karar Sonrası Gözyaşlarına Boğuldu!

Manisa’da eski eşi ve 3 çocuğunun annesi 41 yaşındaki Hülya Alkan’ı sokak ortasında tüfekle vurduktan sonra kendi çenesine tüfeği dayayarak intihara teşebbüs eden Ali Alkan’ın ceza davasının görüldüğü Manisa 3. Ağır Ceza Mahkemesi, zanlıya kasten öldürme ve suçun kadına yönelik işlenmesinden dolayı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi. Dava sonrası gözyaşlarına boğulan Hülya Alkan’ın annesi Ömran Alkan, “Şükür adalet varmış. Adalet yerini buldu. Acım hafiflemedi ama çocuklarım huzur içinde büyüyecek” dedi.

CHP’nin Manisa Mitinginde Kadına Saldıran Şahıs Şehzadeler Belediyesi’ndeki Görevinden Uzaklaştırıldı!

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Manisa mitingi sonrası seçim otobüsüyle şehri terk ettiği sırada, CHP’li vatandaşlarla, AK Parti ve MHP’li gençler arasında çıkan gerginlik gerginlikte, CHP’li bir kadına saldıran şahsın, Şehzadeler Belediyesi’nde görevli bir temizlik görevlisi olduğu ortaya çıktı. Yaşanan olay sonrası Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, sosyal medya üzerinden açıklamada şahsın görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.

Avni Gemicioğlu Caddesinin 2. Etap Çalışmaları Başladı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Avni Gemicioğlu Caddesinde hayata geçireceği 2. Etap prestij cadde projesi öncesinde MASKİ Genel Müdürlüğü, 7 milyon 250 bin TL bedel ile yapacağı alt yapı çalışmasına başladı. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir de start verilen çalışmaları yerinde inceledi.