Selendi haberleri

Başkanlar İmzaları Selendi’nin Üst Yapısı İçin Attı!

Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette Selendi’nin ihtiyaç duyulan mahallelerinde kullanılmak üzere 50 bin metrekare kilit parke taşının kullanımı için protokol imzalandı. Protokole imzalar Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş tarafından atıldı.

Selendi’nin Geleceğine Yapılan 150 Milyon TL’lik Yatırım Son Aşamada

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Selendi ilçesini ziyaret ederek, altyapı çalışmaları ile atıksu arıtma tesisini inceledi. Altyapı çalışmalarında ve atıksu arıtma tesisi inşaatında son aşamaya geldiklerini ifade eden Aydınyer, “Selendi ilçemize Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün öncülüğünde tarihinin en büyük yatırımını yapıyoruz” dedi.

MASKİ ‘den Selendi’ye Modern Alt ve Üstyapı

Selendi ilçe merkezinde MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yenilenen altyapıların ardından bozulan yollarda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından üstyapı çalışmaları devam ediyor. Hummalı bir şekilde yürütülen çalışmalarda MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından ilçe önce sağlıklı bir altyapıya kavuşturuluyor, ardından da Büyükşehir Belediyesi tarafından da modern bir üstyapı için çalışma yürütülüyor.

Büyükşehir’in Selendi Atatürk Bulvarı’ndaki Peyzaj Düzenleme Çalışmasında Sona Gelindi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi Atatürk Bulvarı’nda başlatılan peyzaj düzenleme çalışmasında sona gelindi. Modern aydınlatmaları, yürüyüş yolları ve peyzaj alanıyla yepyeni bir görünüme kavuşan alanda incelemede bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya’ya, mahalle muhtarları çalışmalardan dolayı memnuniyetini paylaştı.

MASKİ’den Selendi’ye 150 Milyon TL’lik Yatırım

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün startını verdiği Selendi ilçe merkezinin altyapısının tamamen yenileneceği projede artık son aşamaya gelindi. 150 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen proje kapsamında MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer de çalışmaların takibi için Selendi ilçesinde incelemelerde bulundu. Aydınyer, programı kapsamında eski ve yeni boruların yer aldığı standı da ziyaret etti.