Soma haberleri

Büyükşehir ve MASKİ’den Akçaavlu Mahallesine Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri ve MASKİ İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Güray Coşkun ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Soma ilçesine bağlı Akçaavlu mahallesini ziyaret etti.

Büyükşehir ve MASKİ’den Yırca Mahallesine Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri ve MASKİ İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Güray Coşkun ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Soma ilçesine bağlı Yırca mahallesini ziyaret etti.

Büyükşehir Soma’da İlaçlama Çalışmalarını Sürdürüyor!

Haşereyle mücadele çalışmalarına belirlenen takvim dahilinde periyodik olarak gerçekleştirmeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma’da da sivrisinek ve karasineklere karşı larvasit uygulaması ile çöp konteynerleri, yeşil alan, sokak ve açık alanlarda ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. İnönü Mahalle Muhtarı Aziz Canbal ile Hürriyet Mahalle Muhtarı Ali Çaban da ilaçlama çalışmalarıyla alakalı şikayetlerinin olmadığını belirterek, çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade etti.

Soma’nın Yolları Büyükşehir İle Güzelleşti!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, Soma ilçesine bağlı Akçaavlu, Menteşe, Pirahmet, Ularca, Naldöken ve Dualar mahalle muhtarlarını ziyaret ederek taleplerini dinledi, bölgede yapımı tamamlanan yol çalışmalarını yerinde inceledi.