Soma haberleri

Turgutalp Mahallesi’nde Dere Temizliği Yapıldı

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün ‘Daha Temiz Bir Manisa’ hedefiyle il genelinde dere temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Turgutalp Mahallesinde temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden mahalle muhtarı Niyazi Çoban, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Büyükşehir Ekipleri Soma ve Kırkağaç İlçelerindeki Eğitim Merkezlerini Ziyaret Etti!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, il genelindeki Büyükşehir eğitim kurumlarına ziyaretler kapsamında Soma ve Kırkağaç ilçelerinde MABEM ve Çocuk Kültür Sanat Merkezlerini ziyaret etti. Eğitim hizmetlerinin aksaksız bir şekilde verilmesi için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde hassasiyetle çalışmaların sürdüğünü belirten Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, MABEM yaz okulu eğitimlerinin de başarıyla devam ettiğini söyledi.

Hürriyet Mahallesinde Dere Temizliği Yapıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesinde dere temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalar neticesinde yağışlarla birlikte taşınan malzemeler dere yatağından temizlenerek derenin düzenli akışı sağlandı.