Turgutlu haberleri

Turgutlu’da eşini bıçaklayan zanlı kıskıvrak yakalandı!

Manisa‘nın Turgutlu İlçesinde meydana gelen olayda, cezaevinden izinli çıkan Abdurrahim Kara Z. (30) eşini 20 yerinden bıçaklayarak ağır yaralamıştı. Eşini ağır yaraladıktan sonra kaçan şahısın Manisa’nın Turgutlu İlçesinde bir evde saklandığı jandarma ekiplerine ihbar edildi. Turgutlu İlçe Jandarma Komutanlığı ve Turgutlu İlçe Emniyet ekiplerinin beraber yaptıkları ortak operasyonda eşini bıçaklayarak kaçan Abdurrahim Kara Z. (30) […]

Büyükşehir kar teyakkuzuna geçti

Manisa’da hava sıcaklığının düşmesiyle birlikte şehrin yüksek kesimlerinde başlayan kar yağışına karşı Manisa Büyükşehir Belediyesi ekipleri harekete geçti. Vatandaşların mağduriyet yaşamaması ve günlük hayatlarını normal bir şekilde sürdürebilmeleri için seferber olan ekipler, kar yağışının etkili olduğu yerlerde kar küreme çalışması gerçekleştiriyor.

Turgutlu’da ’Azerbaycan Hemreylik Günü’ kutlandı

Turgutlu Azerbaycan Kültür Derneği üyeleri ve Turgutlu’da yaşayan Azeriler, ‘31 Aralık Dünya Azerbaycanlıları Birlik ve Beraberlik (Hemreylik) Günü’nü kutladı. Hemreylik Gününde Manisa Celal Bayar Üniversitesinde okuyan Azerbaycanlı üniversite öğrencileri de misafir edildi.