Kırkağaç hava durumu

21 Orta
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 21
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Kırkağaç hava durumu özeti

Şu anda Kırkağaç bölgesinde hava durumu Orta. Sıcaklık 21 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 21 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Kırkağaç günlük hava durumu

Bugün
23 °C
Sal 05
23 °C
Çar 06
24 °C
Per 07
27 °C

Önümüzdeki saatlerde Kırkağaç

Şimdi
21 °C
13:00
22 °C
14:00
23 °C
15:00
23 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Köprübaşılı Üreticilerin Kullanımına Sunulan Tarım Makineleri Hizmet Vermeye Başladı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde satın alınan ve Köprübaşı Ziraat Odası işbirliğiyle Köprübaşılı üreticilerin kullanımına sunulan mobil buğday-arpa selektör makinesi ve katı gübre dağıtma makinesi, Köprübaşı’na hizmet vermeye başladı. Desteklemeler nedeniyle Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür eden üreticiler, mahalle muhtarları ve Ziraat Odası Yönetimi, üreticilerin artık hem daha kaliteli hem de daha verimli ürün alabileceğini ifade ettiler.

1550 Üreticiye 1550 Top Üzüm Sergi Örtüsü Teslim Edildi!

Manisa Büyükşehir Belediyesinin 7500 üzüm üreticisine yüzde 100 hibe ile 7500 top üzüm sergi örtüsü teslimi devam ediyor. Bu kapsamda Salihli, Ahmetli ve Turgutlu ilçelerinde yapılan törenlerle 1550 üreticiye 1550 top üzüm sergi örtüsü teslim edildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu üreticilere, örtülerine teslim etti.

Koruyucu Ekipman Desteği Tütün Tarlasında Çalışan İşçilerle Devam Etti!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde başlatılan tarım işçilerine koruyucu ekipman desteği projesi kapsamında Gördes’e bağlı Yakaköy Mahallesi ve Boyalı Mahallesi’nde tütün tarlasında çalışan tarım işçilerine koruyucu ekipmanlar teslim edildi. Gece saatlerinde tütün kırımı yapan tarım işçileri ile bir araya gelen Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Başkan Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek kırsal kalkınmanın sağlanması noktasındaki desteklemelere devam edeceklerini belirtti.