Köprübaşı hava durumu

27 Güneşli
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 28
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Köprübaşı hava durumu özeti

Şu anda Köprübaşı bölgesinde hava durumu Güneşli. Sıcaklık 27 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 28 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Köprübaşı günlük hava durumu

Bugün
35 °C
Cmt 02
37 °C
Paz 03
37 °C
Pzt 04
38 °C

Önümüzdeki saatlerde Köprübaşı

Şimdi
27 °C
10:00
27 °C
11:00
29 °C
12:00
31 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Manisa’nın Boş ve Atıl Arazileri Antep Fıstığı Bahçelerine Dönüştürülüyor!

Getirisinin yüksek ve talebinin fazla olması nedeniyle Türkiye’de yeşil altın olarak da anılan Antep fıstığı son zamanların gözde tarım ürünleri arasında yer almaya başladı. Türkiye’nin birçok ilinde tarıma yatırım yapmak isteyen yatırımcılar, boş ve atıl vaziyetteki arazilerde profesyonel Antep fıstığı yetiştiriciliği yapmaya başladı.

Turgutlu ve Kula’da Üzüm Sepetleri Üreticilere Teslim Edildi!

Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde hazırlanan ‘Üzüm Üreticisine 100 Bin Sepet’ projesinde Turgutlu ve Kula’da da üzüm sepetleri üreticilere teslim edildi. 2022 yılında sunduğu rekor bütçe ile kırsala büyük destek veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, proje kapsamında Turgutlu’da 500 üreticiye 5 bin, Kula’da ise 60 üreticiye 600 sepeti düzenlenen törenlerle dağıttı.

CHP Manisa Milletvekili İlçedeki Besicileri Ziyaret Ederek Sorunlarını Dinledi!

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ve PM Üyesi ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Manisa’nın Kula İlçesinde besicileri ziyaret etti. CHP’li vekillere özellikle yem fiyatları düşmediği sürece hayvancılık sektörünün daha da zarar göreceğini söyleyen besici “Süt isterse 20 lira olsun, yem fiyatı düşmediği sürece hayvancılık bitmeye mahkum.” Dedi.