Köprübaşı hava durumu

22 Güneşli
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 22
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Köprübaşı hava durumu özeti

Şu anda Köprübaşı bölgesinde hava durumu Güneşli. Sıcaklık 22 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 22 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Köprübaşı günlük hava durumu

Bugün
26 °C
Sal 05
26 °C
Çar 06
26 °C
Per 07
27 °C

Önümüzdeki saatlerde Köprübaşı

Şimdi
22 °C
13:00
23 °C
14:00
25 °C
15:00
26 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Köprübaşılı Üreticilerin Kullanımına Sunulan Tarım Makineleri Hizmet Vermeye Başladı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde satın alınan ve Köprübaşı Ziraat Odası işbirliğiyle Köprübaşılı üreticilerin kullanımına sunulan mobil buğday-arpa selektör makinesi ve katı gübre dağıtma makinesi, Köprübaşı’na hizmet vermeye başladı. Desteklemeler nedeniyle Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür eden üreticiler, mahalle muhtarları ve Ziraat Odası Yönetimi, üreticilerin artık hem daha kaliteli hem de daha verimli ürün alabileceğini ifade ettiler.

1550 Üreticiye 1550 Top Üzüm Sergi Örtüsü Teslim Edildi!

Manisa Büyükşehir Belediyesinin 7500 üzüm üreticisine yüzde 100 hibe ile 7500 top üzüm sergi örtüsü teslimi devam ediyor. Bu kapsamda Salihli, Ahmetli ve Turgutlu ilçelerinde yapılan törenlerle 1550 üreticiye 1550 top üzüm sergi örtüsü teslim edildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu üreticilere, örtülerine teslim etti.

Koruyucu Ekipman Desteği Tütün Tarlasında Çalışan İşçilerle Devam Etti!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde başlatılan tarım işçilerine koruyucu ekipman desteği projesi kapsamında Gördes’e bağlı Yakaköy Mahallesi ve Boyalı Mahallesi’nde tütün tarlasında çalışan tarım işçilerine koruyucu ekipmanlar teslim edildi. Gece saatlerinde tütün kırımı yapan tarım işçileri ile bir araya gelen Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Başkan Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek kırsal kalkınmanın sağlanması noktasındaki desteklemelere devam edeceklerini belirtti.