Kula Asayiş haberleri

Manisa’da Eşiyle Tartışıp Evi Terk Eden Yaşlı Adam Camide Uyurken Bulundu!

Manisa’nın Kula ilçesinde eşiyle tartıştıktan sonra evi terk eden ve kendisinden bir daha haber alınamayan 70 yaşındaki Mahmut Harman, jandarma ekiplerinin titiz çalışması sonucu, komşu ilçe olan Alaşehir’deki bir camide uyurken bulundu. Kula’dan Alaşehir ilçesine kadar yürüdüğü tahmin edilen Harman, savcılık talimatıyla İlçe Jandarma Komutanlığında alınan ifadesinin ardından ailesine teslim edildi.

Manisa’da Eşiyle Tartıştıktan Sonra Evi Terk Eden Yaşlı Adam Her Yerde Aranıyor…

Manisa’nın Kula ilçesine bağlı kırsal Gölbaşı Mahallesi’nde dün öğle saatlerinde eşiyle tartışan yaşlı adam, evi terk etti. Dünden bu yana haber alınamayan 70 yaşındaki adam için arama çalışmaları başlatıldı. Jandarma ve AFAD ekipleri tarafından bölgede yapılan detaylı arama çalışmasında şu ana kadar herhangi bir ize rastlanmazken, arama çalışmalarına havanın kararmasıyla birlikte ara verildi. Arama çalışmalarına, yarın sabah saatlerinde tekrar başlanacak.

Konya’da İşlenen Cinayetin Zanlısı Manisa’da Kiralık Araçta Yakalandı!

Manisa’nın Kula ilçesinde gelen bir ihbarı değerlendiren İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Konya’da bir kişinin başından vurulması olayıyla ilgili şüpheli olarak aranan ve kiralık araçla kaçtığı değerlendirilen kişiyi, yanında ailesi ile birlikte yakaladı. İşlemleri için İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülen şüpheli, Konya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.