Kula Genel haberleri

Genel Müdür Burak Aslay’dan Kula’ya Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret ederek, ilçe merkezine yeterli su temin etmek için hayata geçirilen çelik içme suyu terfi hattı ve 5000 bin tonluk içme suyu deposu yatırımı hakkında istişarelerde bulundu.

Kulalı Muhtarlardan Başkan Ergün’e Yol Teşekkürü!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula’nın Şehitlioğlu Mahallesi ile Güvercinlik Mahallesi arasında sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Hem iki mahalle arasında ulaşımı rahatlatan, hem de bölgede kurulan karpuz pazarına da ulaşımı kısaltan yol çalışması için Şehitlioğlu ve Güvercinlik Mahalle Muhtarı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Başkan Ergün Kula Heyetini Makamında Ağırladı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün; Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz, MHP Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok, AK Parti Kula İlçe Başkanı Eyüp Aşkın, El İle Futbol Topu Dikim Atölyesi Proje Müdürü Ali Aydın ve Proje Sorumlusu Kamil Aytan’ı ağırladı. Ziyarette Başkan Ergün’e El İle Futbol Topu Dikim Atölyesi’nde üretilen futbol topu hediye edilirken, proje hakkında da bilgiler verildi.

Cemar’dan Kula’daki Tüm Okullara Futbol Topu

Kula’da eğitime sağladıkları desteklere bir yenisini daha ekleyen Cemar Mermer ve Traverten, el ile futbol topu dikim atölyesinden temin ettiği futbol toplarını okullara dağıtılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim etti. Genel Müdür Yusuf Yalçın, geçtiğimiz hafta Kaymakam Tatlısöz’ü ziyaretinde verdikleri eğitime destek sözünü yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.