Kula hava durumu

1 Parçalı Bulutlu
  • En yüksek:
  • Hissedilen: -2
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Kula hava durumu özeti

Şu anda Kula bölgesinde hava durumu Parçalı Bulutlu. Sıcaklık 1 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık -2 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Kula günlük hava durumu

Bugün
-- °C
Çar 19
0 °C
Per 20
3 °C
Cum 21
7 °C

Önümüzdeki saatlerde Kula

Şimdi
1 °C
18:00
0 °C
19:00
-3 °C
20:00
-4 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Meteorolojiden Manisa ve İlçeleri İçin Zirai Don Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte birçok ilde zirai don uyarısında bulundu. Yapılan açıklamada “Ege ve Akdeniz bölgelerinde kıyılarda hafif, iç kesimlerinde orta kuvvette, yükseklerinde kuvvetli zirai don olayı beklendiğinden çiftçilerimizin ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.” denildi.

Manisalı Tarım Bakan Pakdemirli’den Hayvancılıkla Uğraşan Üreticilere Aşı Müjdesi!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bir dizi ziyaret ve temaslar bulunmak için geldiği Manisa’nın Kula ilçesinde hayvan sağlığına, insan sağlığı kadar önem verdiklerini dile getirerek, sığır brusella, koyun, keçi brusella, şarbon, koyun, keçi vebası aşılarından artık bundan sonra aşı bedeli alınmayacağı müjdesini verdi.

Ünlü Çekirdeksiz Sultaniye Üzüm Bağlarında Budama Çalışmaları Devam Ediyor…

Manisa’nın Sarıgöl ilçesindeki üzüm bağlarında budama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bağ sahipleri tarafından budama çalışması yapanların yemeleri için dalında bırakılan ve halk arasında çoban üzümü olarak adlandırılan küçük salkımlı üzümler ise dalında tazeliğini korurken işçiler bir yandan budama yaparken bir yandan da kış ayında dalından taze üzüm yemenin keyfini yaşıyor.