Kula hava durumu

9 Parçalı Bulutlu
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 9
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Saat 7:00 gibi %2 yağmur ihtimali

Şu anda Kula bölgesinde hava durumu Parçalı Bulutlu. Sıcaklık 9 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 9 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Kula günlük hava durumu

Bugün
21 °C
Cmt 17
25 °C
Paz 18
21 °C
Pzt 19
20 °C

Önümüzdeki saatlerde Kula

Şimdi
9 °C
7:00
9 °C
8:00
11 °C
9:00
13 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Orman Arazilerinde Yetiştirilecek ‘Selendi Fıstığı’ Yeni Gelir Kapısı Olacak!

Manisa’nın Selendi ilçesinde halk arasında piyasa değerinin yüksek olmasından dolayı ‘yeşil altın’ olarak adlandırılan Antep fıstığının bozuk orman alanlarında üretilmesi için orman köylüsü 25 aileye tahsis sertifikası verildi. Mülkiyeti Orman Bölge Müdürlüğünde olmak üzere ağaçların bakımları ve meyveleri orman köylüsüne devredilirken, üretilen Antep fıstıkları ‘Selendi fıstığı’ adı altında hem ekonomiye hem de ilçe tanıtımına katkı sağlayacak.

Eski Kül Döküm Arazisi ’Teknolojik Sera’ ile Tarıma Kazandırılacak!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Zafer Kalkınma Ajansı’ndan hibe desteği alınarak, Soma Belediyesi tarafından fizibilite raporu hazırlatılan Soma Teknolojik Sera alanı ile ilgili incelemelerde bulundu. Teknolojik Sera Bölgesiyle eski kül arazilerinin tarıma kazandırılması, yapılan yatırımla üretim, istihdam, ihracat ile bölge ekonomisine büyük katkı sağlanması hedefleniyor.