Kula hava durumu

34 Güneşli
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 34
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Kula hava durumu özeti

Şu anda Kula bölgesinde hava durumu Güneşli. Sıcaklık 34 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 34 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Kula günlük hava durumu

Bugün
35 °C
Per 29
37 °C
Cum 30
37 °C
Cmt 31
37 °C

Önümüzdeki saatlerde Kula

Şimdi
34 °C
15:00
35 °C
16:00
35 °C
17:00
35 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

İlçede 2021 Yılı Üzüm İşçi Fiyatları ve Dayıbaşı Ücretleri Açıklandı!

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde, ’İşçi Ücretlerini Tespit Komisyonu’ 2021 yılı üzüm sezonu öncesi üzüm işçi ücretlerini belirledi. Günlük 8 saat çalışma zamanı belirlenen komisyonda en düşük fiyatın 85 TL ile kesim işinde, bandırma ve yükleme işinde çalışacak olan işçiler için ise günlük 180 TL ödenmesi kararlaştırıldı.

Manisa Tarımda Dijital Dönüşüme Öncülük Ediyor…

Gelişen teknolojilerin tarımsal üretimle bütünleştirilerek kullanılmasına öncülük eden, 49 adet erken uyarı ve tahmin istasyonu, yıllık 10 milyon sms ile dijital tarımın öncü kurumlarından biri olan Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, 22 adet fotoselli kameralı tuzağı Manisa tarımının hizmetine sunarak, dijital tarımda önemli bir adım daha attı.

Manisa’da Ekilen Lavantalar Hasat Şenliğinde Şölen Havasında Hasat Edildi!

Ege Bölgesi’nde en önemli tarımsal üretimin yapıldığı Manisa’nın Salihli Ovası’nda rengi ve kokusuyla alternatif tarımın gözdesi olan ve pek çok alanda tarımsal ekonomiye katkı sağlayan lavanta üretimi başladı. Geçtiğimiz yıl toprakla buluşan fideler ilk hasadını verdi ve ilk ürünler ise düzenlenen hasat şenliğinde şölen havasında hasat edildi.