Kula hava durumu

11 Çoğunlukla Bulutlu
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 11
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Saat 8:00 gibi %9 yağmur ihtimali

Şu anda Kula bölgesinde hava durumu Çoğunlukla Bulutlu. Sıcaklık 11 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 11 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Kula günlük hava durumu

Bugün
18 °C
Pzt 18
19 °C
Sal 19
19 °C
Çar 20
19 °C

Önümüzdeki saatlerde Kula

Şimdi
11 °C
8:00
10 °C
9:00
11 °C
10:00
12 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Meteorolojiden Manisa ve İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olarak geçecek. Manisa ve ilçelerinde yağışlar, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

Manisa’da Üzüm Hasadındaki Bağlarda İlginç Görüntüler Ortaya Çıkıyor…

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde örtü altında bulunan dünyaca ünlü çekirdeksiz Sultani üzüm bağlarında çalışan bir işçi, kesilen üzümleri taşımak için kullanılan plastik üzüm kasalarından 22 tanesini üst üste koyarak omzunda taşıdı. Bağın içinde yaklaşık 6 metre uzunluğa ulaşan sepetleri görenler şaşkınlıklarını gizleyemeyerek bir daha baktı.

Manisa’da 10 Yıl Önce Tükenme Noktasına Gelen Beyaz Altın Ekimi 4 Kat Arttı!

Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap Manisa’da yeniden artan pamuk ekim alanlarıyla ilgili açıklamada bulundu. Yaklaşık 10 yıl önce tükenme noktasına gelen pamuk ekiminin özellikle son 3 yılda, yapılan desteklemelerin ve makineli hasada geçişin de olumlu etkisi ile artış gösterdiğini belirten Özkasap, ekim artışına bağlı olarak Manisa Ticaret Borsası’na üye pamuk çırçır fabrikası işletmelerinin de makine ve teknolojilerini günümüzün kalite ve verim standartlarına göre yenileyerek, Manisa’nın ’Beyaz Altın’a dönüşünün devam etmesi için üzerlerine düşeni yaptıklarını belirtti.