Kula Spor haberleri

Manisa’da spor tesisleri 7/24 açık olacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde vatandaşların spora erişimini kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirilen uygulama ile Manisa’daki spor tesisleri ve gençlik merkezlerinde 7 gün 24 saat esasına göre ücretsiz hizmet verilecek. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, her yaştan insanı sporla buluşturma hedefleri doğrultusunda 17 ilçede bulunan tüm spor tesislerini 7/24 halkın hizmetine açtıklarını söyledi.

Ülküspor devreyi lider kapattı

Manisa 1.Amatör Küme F grubunda mücadele eden Kula Ülküspor, ilk devrenin son maçında deplasmanda Eşmelilerspor’u 3-0 mağlup ederek ilk devreyi lider kapattı.

Ülküspor ilk devreyi lider kapatmak istiyor

Manisa 1. Amatör Küme F gurubunda mücadele eden Kula Ülküspor, ilk devrenin son maçında Eşmelilerspor’a konuk olacak. Liderlik mücadelesi için sahaya çıkacak olan Kula Ülküspor, aynı puanla ikinci sırada yer alan Tepeköyspor’un mağlup olması ya da ikili averajda Tepeköyspor’a karşı üstün gelmesi durumunda ilk devreyi lider kapatacak.

Kula Ülküspor’da hedef galibiyet serisi

Manisa 1. Amatör Küme F gurubunda mücadele eden ve ligin ilk iki haftasında aldığı galibiyetlerin ardından üçüncü haftayı bay geçen Kula Ülküspor, ligin dördüncü haftasında iç sahada oynayacağı Selendi Belediyespor müsabakasından galibiyetle ayrılmak istiyor.

Jeopark Kula Belediyespor iç saha maçına odaklandı

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 1. Ligi’nde mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor, üçüncü hafta maçında kendi evinde ağırlayacağı TFL Altekma müsabakası için Ankara’da çalışmalarına devam ediyor. Üçüncü haftada evinde ağırlayacağı TFL Altekma’ya karşı son iki maçında da 3-0 galip gelen Jeopark Kula Belediyespor, 2019-20 sezonunun ikinci iç saha maçından da galip ayrılmak istiyor.