Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

BCVC MEDYA LTD. ŞTİ.

Gökhan BİLİR
gokhan@manisagundemhaber.com
0555 894 3501


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Adem Polatkan
adem@manisagundemhaber.com


Haber Editörleri / News Editors

Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com

Furkan ÖZER
furkan@manisagundemhaber.com

Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com

Kemal ÇETİN
kemal@manisagundemhaber.com

Onur YILDIRIM
onur@manisagundemhaber.com


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Onur YILDIRIM
onur@manisagundemhaber.com


Mali Müşavir / Financial Advisor

Aşkın ONGAN


Hukuk Danışmanı / Uurisconsult

Av. Menşur Nevruz


Reklam / Advertise

Yılmaz Düzeyir
reklam@manisagundemhaber.com


Barındırma / Hosting

Aysima Bilişim Teknolojileri


Yazılım / Software

Altyapı : WordPress
Tasarım : MGH


İletişim / Contact

Adres 
Uncubozköy Mah. 5531 Sk. 4/5 Yunusemre-Manisa

Telefon
0850 8404948

WhatsApp
+90 545 5160325

Email
iletisim@manisagundemhaber.com


Manisagundemhaber.com web sitesinde yayınlanan haber, resim, bilgi, belge, metin, video niteliğindeki tüm yazılı ve görsel eserler Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tamamen uygun olarak yayınlanmaktadır. TC 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ilişkin hükümlerine ve AB Fikri Mülkiyet Hukukuna göre Manisagundemhaber.com yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.