Manisa Gündem haberleri

Yunusemre Belediyesindeki Tartışmalara AK Parti’li Baybatur’da Katıldı!

AK Parti Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Hamza Durmuş’un partisinden istifa etmesi ve Durmuş’a CHP’den destek gelmesi üzerine açıklamalarda bulunan AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, “Tek derdi koltuk ve menfaat olan insanların partimizden gitmesi, AK Parti’nin temizlenmesi anlamına gelir ki; bu da hepimizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Aklı ve ruhu sizde olan o malum şahsa da bir an önce CHP rozetini takabilirsiniz.” dedi.

Eski AKP’li Meclis Üyesi Durmuş’tan Başkan Yardımcısı Ulaş’a ‘Hodri Meydan’

Yunusemre Belediyesinin AK Parti’li meclis üyesi Hamza Durmuş’un 4 gün önce sosyal medya hesabından partisinden istifa ederek yaptığı sert açıklamalara cevap Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Dilşat Ulaş’tan gelmişti. Durmuş, sosyal medya hesabından Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcısı Ulaş’a cevap vererek “Hodri meydan” dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Her muhtarlığa bir özel kalem atansın’ tavsiyesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Manisa’da muhtarlara yönelik yaptığı konuşmada, “10 milyon işsizimiz var. Her muhtarlığa bir kişi özel kalem müdürü olarak atanırsa mesele biter. Ne olur bu kez siz kazanmadığınız zaman başka birisi geldiği zaman muhtarlıktaki düşüncenin ve bürokrasinin sürdürülmesi açısından böyle bir kişiye ihtiyaç var” dedi.