Manisa hava durumu

  • En yüksek: 30°
  • Hissedilen: 19
  • En düşük: 17°
  • Nem: 65%
  • Görüş: 12.87 km
  • Çiy noktası : 13°
  • Rüzgar : 10 km/s

Saat 6:00 gibi %5 yağmur ihtimali

Şu anda Manisa bölgesinde hava durumu . Sıcaklık dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 19 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi 12.87 km.

Manisa günlük hava durumu

Bugün
30 °C
Pzt 21
32 °C
Sal 22
33 °C
Çar 23
32 °C

Önümüzdeki saatlerde Manisa

Şimdi
19 °C
6:00
19 °C
7:00
18 °C
8:00
19 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Meteorolojiden Manisa’nın İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Ege Bölgesi geneli parçalı bulutlu, Manisa’nın iç kesimlerindeki ilçelerinde yarın öğleden sonraki saatlerde yerel olarak kısa süreli gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Manisalı AK Parti’li ve CHP’li Vekiller Üzüm Tartışması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel’in geçtiğimiz günlerde üzüm üreticisinin açıklanan fiyattan memnun olmadığı yönündeki iddiasına yanıt AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’dan geldi. Özel’e bir işletmeye değil de üreticilerin memnuniyetlerini duyacağı alım merkezlerini ve ziraat odalarını ziyaret etmesini tavsiye eden Baybatur, “Başta üreticilerimiz olmak üzere ülke menfaatine katkı sağlayacak müdahale alımlarının itibarsızlaştırılmasına asla müsaade etmeyiz” dedi.

Manisa’da Hünnap Meyvesi Üreticileri Kazançlarından Memnun

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen destekler ile üretimine başlanan hünnap, üreticilere kazandırmaya devam ediyor. Dalındayken satışı gerçekleştirilen hünnap, alternatif ürün olarak üreticilere destek sağlıyor. Demirci ilçesi Söğütçük Mahalle Muhtarı Mustafa Çiftçi, hasadı gerçekleştirilen hünnaplar ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü’nü ziyaret etti.

TMO Genel Müdürü Güldal Manisa’da

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, Manisa’nın Salihli ilçesindeki üzüm alım merkezini ziyaret etti. Güldal Salihli’de yaptığı açıklamada TMO olarak 50 bin ton üzüm alımı gerçekleştirecekleri ve 10 günde 10 bin ton üzüm alımı yapıldığını söyledi.