Manisa Politika haberleri

Başkan Çelik’ten Sancaklıbozköy’e Düğün Salonu Müjdesi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Sancaklıbozköy Mahallesi’ne, mahallenin ihtiyacı olan düğün salonunu yapacaklarının müjdesini verdi. Kiraz Pazarı’nın yan tarafına inşa edilecek tesis için proje aşamasına gelindiğini duyuran Başkan Çelik, “Kapalı ve açık düğün salonları, otoparkı, çay bahçesi ve rekreasyon alanıyla bir tesisi, birkaç ay içerisinde ihale edecek ve kısa süre içerisinde de tamamlayarak, halkımızın hizmetine sunacağız. Şimdiden hayırlı olsun.” dedi.

Şehzadeler’de Okullara ’Okulum temiz’ Belgesi Verildi

Manisa’da Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gencay, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) işbirliğinde hazırlanan “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme” kılavuzu doğrultusunda uygunluk şartlarını sağlayan okullara Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen ‘Okulum Temiz’ belgesini takdim etti.

Başkan Çelik Sancaklıiğdecik Çok Amaçlı Salon İnşaatında Yetkililerden Bilgi Aldı!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, temeli Kasım 2020’de atılan ve yapımı hızla devam eden Sancaklıiğdecik Çok Amaçlı Salon ve Çevre Düzenlemesi Projesi’nin inşaatında incelemelerde bulundu. Yüklenici firma yetkilileri ve teknik birimlerden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Çelik, “İnşallah bahar ile birlikte buranın açılışını gerçekleştireceğiz. Şimdiden halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

Manisa’ya Kongreye Gelen Son Başbakan Binali Yıldırım Şehzadelerpark’ı Gezdi!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti İl Kongresi için Manisa’ya gelen Türkiye’nin son Başbakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ı Şehzadelerpark’ta ağırladı. Ziyareti sırasında Başkan Çelik’ten park hakkında bilgi alan Yıldırım, tarih, kültür ve eğlenceyi bir arada vatandaşlara sunan Şehzadelerpark’ı çok beğendi.