Salihli Politika haberleri

Başkan Kayda, Personelin Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü ziyaret ederek personelin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Başkan Kayda, Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Taylan ile birlikte pasta keserek belediye hizmetlerinin vatandaşlara duyurulması noktasında özveriyle çalışan personele teşekkür etti.

Salihli’de Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

Salihli Belediye Meclisi, 2021 yılının ilk meclis toplantısını Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirdi. Belediye Meclis Salonunda yeni tip korona virüs tedbirleri alınarak gerçekleşen toplantıda, meclis üyeleri 15 gündem maddesini görüşerek karara bağladı.

Başkan Kayda İşçilerle Birlikte Parke Taşı Döşedi

Salihli Belediyesi ilçedeki doğalgaz alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan cadde ve sokakları Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kilit parke taşı ile kaplanarak modern bir görünüm kazandırılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen MHP’li Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda da işçilerle birlikte parke taşı döşedi.