Sarıgöl hava durumu

16 Güneşli
  • En yüksek: 17°
  • Hissedilen: 15
  • En düşük: -1°
  • Nem: 36%
  • Görüş: 14.48 km
  • Çiy noktası :

Sarıgöl hava durumu özeti

Şu anda Sarıgöl bölgesinde hava durumu Güneşli. Sıcaklık 16 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 15 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi 14.48 km.

Sarıgöl günlük hava durumu

Bugün
17 °C
Per 26
17 °C
Cum 27
16 °C
Cmt 28
17 °C

Önümüzdeki saatlerde Sarıgöl

Şimdi
16 °C
14:00
16 °C
15:00
16 °C
16:00
16 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Meteorolojiden Manisa İçin Yağmur Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara’nın kuzey ve batısı, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Bursa, İzmir, Aydın, Manisa, Denizli, Uşak ve Sinop çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Manisa’da Üzüme Alternatif Seracılık Üreticilerin Gelir Kapısı Oldu

Dünyaca ünlü çekirdeksiz Sultaniye üzümün başkenti olan Alaşehir’de sultaniye üzüme değişik alternatifler üretiliyor. Alaşehir’de iklim şartlarının seracılığa uygun olması nedeniyle son yıllarda seracılık alanında yatırımlar artmaya başladı. Seracılıkta domates, biber, marul, patlıcan gibi yazlık sebzeler seralarda kış aylarında da üretilmeye başladı.

Pazarda Satarak Başladığı İş Hayatında Siparişlere Yetişemez Oldu!

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde 3 yıl önce 40 kilogram Cennet elmasını kurutup pazarda satmaya başlayarak iş hayatına atılan kadın girişimci Melek Yılmaz, kurduğu serada hem kendi işinin sahibi oldu hem de çok sayıda kadına da istihdam oluşturdu. Genç kadın bu sene 15 ton Cennet elması kurutarak Türkiye’nin farklı illerine pazarlamayı hedefliyor.