Saruhanlı Genel haberleri

Başkan Ergün, Azimli Mahallesini Ziyaret Etti!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Saruhanlı ilçe programı kapsamında Azimli mahallesini ziyaret etti. Başkan Ergün’ü bağrına basan mahalle sakinleri, alt ve üstyapı çalışmaları ile Azimli’nin çehresinin değiştiğini belirterek, Başkan Ergün’e teşekkür ettiler.

Fedakar Anne Yüzde Yüz Engelli Olan 25 Yaşındaki Kızı İçin Sesini Duyurmak İstiyor!

Yüzde yüz engelli olan 25 yaşındaki kızı Sümeyye için devletten aldığı evde bakım ücretinin bir kişinin şikayeti üzerine kesildiğini aktaran çaresiz anne Zeynep Yörük, şikayet edilen tüm konuları belgeleriyle ispat etmesine rağmen 4 aydır evde bakım ücreti alamadığını ve kızına bakmakta artık zorlandığından bahsetti. Aylardır 25 yaşındaki kızını sırtında taşıyarak, Saruhanlı’dan Manisa’ya, Manisa’dan Saruhanlı’ya mekik dokuduğunu söyleyen Yörük, artık birilerinin sesini duymasını istedi.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Nevruz Programına Katıldı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık, Saruhanlı ilçesine bağlı Kemiklidere Mahallesi’nde düzenlenen nevruz programına katıldı. Mahalle sakinlerine Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Başkanvekili Palabıyık, birlik ve beraberliğin simgesi olan nevruzun hayırlara vesile olmasını diledi.