Şehzadeler Eğitim haberleri

Şehzadeler Halk Eğitim Merkezinde Açılan Ses ve Şan Eğitim Kursuyla Hayallerine Kavuştular!

Şehzadeler Halk Eğitim Merkezinde açılan ses ve şan eğitimi kursuna katılan öğrencilerin yüzde 60’ından fazlası konservatuvarı kazandı. Özel ders almalarına gerek kalmadan halk eğitim merkezinde açılan kursla hayallerindeki bölümü kazanan gençler eğitimlerin oldukça eğlenceli ve eğitici geçtiğini belirterek teşekkür etti.

Başkan Çelik TEKNOFEST’in Şampiyonlarını Altınla Ödüllendirdi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, belediyenin destekleri ile bu yıl Samsun’da yapılan TEKNOFEST 2022 yarışmalarına katılarak ‘Engelsiz yaşam teknolojileri’ alanındaki projeleriyle Türkiye birincisi olan ve aynı zamanda ‘En iyi sunum ödülü’ kazanan Manisa Bilim Sanat Merkezi’nin başarılı öğrencilerini misafir ederek, altınla ödüllendirdi.

Bilim Sanat Merkezinin Başarılı Öğrencilerinden Başkan Çelik’e Teşekkür

Şehzadeler Belediyesinin destekleri ile hazırladıkları ’Engelsiz Yaşam Teknolojileri’ ve ’Akıllı Ulaşım’ projeleriyle Teknofest 2022 finalisti olma başarısı elde eden Manisa Bilim ve Sanat Merkezi’nin öğrencileri, okul müdürleri Özgür Emeksiz ve öğretmenleri ile birlikte Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret ederek, destekleri için teşekkür etti.

Şehzadeler Belediyesi LGS’ye Girecek Öğrenciler İçin Seminer Düzenledi

Şehzadeler Belediyesi’nin Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle, LGS’ye girecek öğrencilere yönelik düzenlediği seminerde, sınava girecek öğrencilere Psikolog Aile Danışmanı Duygu Ekici tarafından sınav stresi ve başa çıkma yolları anlatıldı. Seminer sonrası sınav stresleri ile baş edebilmenin yollarını öğrenen öğrenciler kendilerine bu imkanı tanıyan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür etti.