Şehzadeler Genel haberleri

Şehzadeler Belediyesi’nin 168 Gündür Hizmet Verdiği Adıyaman’daki Aşevi Görevini Tamamladı!

Asrın felaketi Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen depremlerin ardından Adıyaman Merkez Eğriçay Parkı’nda depremzedeler için Mobil Aşevi kurup, sıcak yemek hizmeti veren Şehzadeler Belediyesi, 168 gün sonra yetkililerin planlaması sonrasında hizmetini noktaladı. Ekiplerin Manisa’ya doğru yola çıktıklarını kaydeden Başkan Çelik “Rabbim bu cennet vatana, bu vatanın aziz insanlarına bir daha böyle felaketler yaşatmasın. Şehzadeler Belediyesi olarak her daim gönlümüzün bir yarısı Adıyaman’da olacak” dedi.

Şehzadeler Belediyesi’nden Yeniharmandalı Mahallesi’ne Çok Amaçlı Salon!

Şehzadeler Belediyesi, Yeniharmandalı Mahallesi’nde yapımını 2 Milyon 336 Bin 400 TL bedelle tamamladığı Çok Amaçlı Salon Projesini törenle hizmete açtı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Kurulduğumuz 2014 yılından itibaren dur durak bilmeden çalışıyoruz. Her mahallemizde izimiz, eserimiz var. Bu projemiz de Yeniharmandalı Mahallemize, civar mahalleler ve Şehzadelerimize hayırlı olsun” dedi.

Kazım Karabekir ve Akpınar’da Kurutma Kanalı Temizleniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Kazım Karabekir ve Akpınar Mahallelerinde kurutma kanalı temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mahalle muhtarları yapılan çalışmanın mahalle halkı için büyük önem arz ettiğini belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.

Büyükşehir Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Etti!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi, Şehzadeler Muhtarlar Derneği Başkanı ve Hacıhaliler Mahalle Muhtarı Şeref Ocaklıgil, Karaoğlanlı Mahalle Muhtarı Hakan Kara, Aşağıçobanisa Mahalle Muhtarı Yahya Yüksel, Adnan Menderes Mahalle Muhtarı Halil Özkan, Yeni Harmandalı Mahalle Muhtarı Veysel Akkoyun, Manisa Büyükşehir Muhtarlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve aynı zamanda Barbaros Mahallesi Muhtarımız Siyami Alak ve Atatürk Mahallesi Muhtarı Bedir Kılıç’ı ziyaret etti.