Şehzadeler Genel haberleri

Başkan Çelik Şehzadelerpark’ta Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar ve Ekibini Ağırladı!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ünü Türkiye’ye hızla yayılan Ege Bölgesi’nin en büyük temalı parkı olan Şehzadelerpark’ta Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar ve ekibini ağırladı. Şehzadelerpark’ı gezen Başkan Uçar, parktan çok etkilendiğini ifade ederek, “Türkiye’nin birçok ilini gezmiş biri olarak, bu eserin Türkiye’nin sayılı eserlerinden olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Başkan Çelik’ten Babalar Günü’nde Şehit Babalarına Ziyaret!

Şehzadeler Belediyesi, Babalar Günü’nde şehit babalarını unutmadı. Şehzadeler ilçesindeki 31 şehit babasını ziyaret eden belediye görevlileri, şehit babalarına belediyenin hediyelerini ulaştırarak günlerini kutladı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik de şehit babaları Şefik Öz ve Mehmet Sarıçalı’yı evlerinde ziyaret ederek, Babalar Günü’nü kutladı.

Şehzadeler Belediyesi Kursiyerlerinin Yıl Sonu Sergisi Görsel Şölene Sahne Oldu!

Manisa’da Şehzadeler Belediyesi ve Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi iş birliğiyle 600 yıllık tarihi Kurşunlu Han’da gerçekleştirilen geleneksel el sanatları kurslarının yıl sonu sergisi görsel şölene sahne oldu. Etkinlikte konuşan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik kursiyerlerin ürünlerini satabilecekleri için bir internet sitesinin kurulacağının müjdesini verdi.

Başkan Çelik Yiğitbaş Veli Camisi ve Türbesi’nde Yapılan Çalışmaları İnceledi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, belediyenin Yiğitbaş Veli Cami ve Türbesi’nin bulunduğu alanda yaptığı çevre düzenleme çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek, Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nce yapılan Yiğitbaş Veli Camisi’ni yenileme çalışmalarının da birkaç aya kadar bitirileceği bilgisini aldıklarını söyledi.