Şehzadeler Gündem haberleri

Manisada Vaka Sayısı Arttı! Covid 19 Vakası Ne Kadar, Kaç Oldu?

Manisa’da ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlar tarafından merak edilen koronavirüs vaka ve ölüm sayılarının kaç olduğu ve hangi ilçelerde ne kadar covid 19 vaka sayısı görüldüğü bilgisi araştırılıyor. Bu yazımızda, Manisa’da vaka ve ölüm sayısının kaç olduğu, Manisa’da koronavirüs haritası uygulamasına nasıl ulaşılabilir, Manisa’da koronavirüste son durum gibi merak edilen konuların ayrıntılarını açıkladık.

Manisa’nın 17 İlçedeki Park ve Oyun Alanları Dezenfekte Yapılıyor

Cumhurbaşkanlığı tarafından, 0-14 yaş grubuna 13 Mayıs Çarşamba günü, 11.00 ile 15.00 saatleri arasında, yürüme mesafesiyle tahditli olarak dışarı çıkartılma izni verilmesinin ardından harekete geçen Manisa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçedeki tüm park ve oyun alanlarında dezenfekte çalışması yaparak, çocukların sağlıklı bir ortamda vakit geçirmeleri için seferber oldu.

Başkan Çelik, Şehzadelerdeki Annelere Çiçek Dağıttı

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, korona virüs tedbirleri kapsamında 21 Mart’tan bu yana sokağa çıkma kısıtlaması nedeni ile sokağa çıkmayan ve bugün 11.00-15.00 saatleri arasında yürüyüş mesafesinde sokağa çıkmalarına izin verilen 65 yaş ve üstü vatandaşlara Anneler Günü nedeni ile Ulupark önünde karanfil dağıtarak moral verdi. Başlan Çelik, sokaklarda ve parklarda gezen 65 yaş ve üstü kadınların Anneler Gününü kutladı.