Şehzadeler Politika haberleri

Manisalı Öğrencilerden Devrim Yaratacak Projeler…

Manisa’da Annesiyle beraber gittikleri hastanede, annesinin etrafa dokunmaması konusunda uyardığı Manisa Bilim Sanat Merkezi 4. sınıf öğrencisi, başta hastaneler olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarında vatandaşların hiçbir şekilde temas etmeden sıra alabilecekleri makine geliştirdi. Bilim ve Sanat Merkezi Öğrencileri Cüneyt Yümer ve İsmail Çeşmeci ise hazırladıkları “Uçaklar için Güvenli İniş Sistemi” projesiyle TEKNOFEST 2020’den 3.’lükle döndü.

Yiğitbaş Veli Cami ve Türbesindeki Çalışmaları Başkan Çelik Yerinde İnceledi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa’nın manevi mimarlarından Ahmed Şemseddin Marmaravi Hz.’nin (Yiğitbaş Veli) türbesinin yer aldığı alanda, Şehzadeler Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çevre düzenlemesi çalışmalarını inceledi. Başkan Çelik, çalışmaları iki ay içinde tamamlamayı planladıklarını ifade etti.

Şehzadeler Belediyesi Yaptığı İhaleleri Facebook’tan Canlı Yayınlamaya Başladı

Şehzadeler Belediyesi, hayata geçirdiği ilklere bir yenisini daha ekledi. Şeffaf belediyecilik adına gerçekleştirdiği ihaleleri belediyenin resmi facebook hesabından canlı olarak yayınlamaya başladıklarını kaydeden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Biz halkımıza karşı her zaman açık ve şeffaf olduk. Şeffaf belediyecilik anlayışımızın gerekliliklerini örnek uygulamalarla yerine getirmeye aynı kararlılıkta devam edeceğiz.” dedi.

Yeni Seçilen AK Parti Şehzadeler Teşkilatı Başkan Çelik’i Ziyaret Etti

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 13 Eylül’de kongre yaparak yeni yönetimini oluşturan AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı’nın başkan ve yöneticilerini ağırladı. Birliktelik mesajlarının verildiği ziyarette Başkan Çelik, “Değerli başkanımız ve yönetimini tebrik ediyorum. Allah hayırlı hizmetler yapabilmeyi nasip etsin.” dedi.