Şehzadeler Spor haberleri

Bakan Kasapoğlu’ndan Şehzadeler’in Skate Park Projesi için Destek Sözü

Manisalı gençlerin Skate Park talebine duyarsız kalmayarak, harekete geçen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, projesi hazırlanan ve yakın zamanda ihaleye çıkacak olan yatırım için bakanlığın da destek vereceğini açıkladı. Başkan Çelik, 2 milyon TL’ye mal olacak yatırımın projesini, park talebinde bulunan gençler ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na sundu. Projeyi inceleyen ve destek sözü veren Bakan Kasapoğlu, gençlerin gelecek yaz talep ettikleri parkı kullanabileceğini söyledi.

Amatör Spor Kulüplerinin Yeni Adresi Emin Kaçar Spor Tesisleri Oldu!

Şehzadeler Belediyesi’nin kısa süre önce hizmete açtığı Emin Kaçar Spor Tesisleri, amatör liglerinin başlamasıyla birlikte amatör spor kulüplerinin yeni adresi oldu. Tesis, ligler başlayınca yaşanan antrenman sahası sıkıntısı nedeniyle amatör kulüplerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı ve saha sıkıntısına büyük ölçüde çözüm oldu.

Bisiklet Tutkunları Şehzadeler’de Buluştu

Şehzadeler Belediyesi tarafından hareketli yaşamı özendirmek ve bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla Düz Bisiklet Yarışması düzenlendi. 6 ayrı kategoride düzenlenen yarışlara 146 sporcu katılırken, yarışlar sonrasında dereceye girenlere Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle ödülleri verildi.

İmzalanan Protokolle Tesislerin Kapıları Amatör Spor Kulüplerine Açılmış Oldu!

Geçtiğimiz günlerde Emin Kaçar Amatör Spor Kulüpleri Antrenman Sahası’nı hizmete açarak, ilçedeki amatör spor kulüplerine büyük bir destek veren Şehzadeler Belediyesi, bu kez de Aşağıçobanisa Mahallesi’ndeki İsmail Şahin Spor Tesislerinin kullanım protokolünü Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile imzaladı. Protokole göre bu tesis Şehzadeler Belediyesi tarafından işletilecek ve amatör spor kulüpleri resmi müsabakalarını burada yapabilecek.

Şehzadeler’in Muaythai Sporcuları Ege Bölge Zafer Kupası’nda Büyük Başarıya İmza Attı!

Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, 28-29 Ağustos 2021 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen Muaythai Ege Bölge Zafer Kupası’nda 1’incilik kupasını aldı. Şehzadeler Belediye Başkanı ve Muaythai Ege Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, şampiyon sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.