Şehzadeler Spor haberleri

Başkan Çelik Gönüllü Gençlerle Buluştu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Dünya Gönüllüler Günü nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şehzadeler Gençlik Merkezi’nin gönüllüleri ile bir araya geldi. Keyifli bir sohbetin edildiği etkinlikte kulakların pası, gönüllü gençlerin çalıp söylediği, türkülerle silindi.

Şehzadeler’in Şampiyonuna Bir Altın da Başkan Çelik’ten

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Spor Toto Muaythai Süper Ligi 7. Ayak 2. Grup Finali’nde rakibini yenerek, süper lig şampiyonluğu unvan kemerini alan ve Türkiye’yi 2023’te İtalya’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda temsil edecek olan Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Cemile Aykoç’u belediyede misafir ederek, başarısından dolayı tebrik etti ve altınla ödüllendirdi.

Başkan Çelik Şampiyon Sporcuları Ödüllendirdi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunanistan’da düzenlenen Judo Yıldızlar Balkan Şampiyonası’nda Balkan Şampiyonu olan Emin Levent Yelkenci ile Hırvatistan’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda ikinci olan Yasin Çakır’ı belediyede misafir ederek, başarıları nedeniyle şampiyon sporcuları tebrik etti ve altınla ödüllendirdi.

Muaythai Müsabakaları Nefesleri Kesti

Muaythai Spor Toto Süper Ligi 2. Ayağı müsabakalarında Manisa Şehzadeler Belediye Gençlik Spor Kulübü sporcusu Cemile Aykoç ile Manisa İl Gençlik Spor Kulübü sporcusu Nur Fulya Gerek rakiplerini yenerek, Manisalıları sevince boğdu.