Cumhur ittifakı adaylarını davul zurna ile karşıladılar

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Ömer Faruk Çelik ile birlikte ilçedeki Aşağıçobanisa, Hamzabeyli, Hacıhaliller mahallelerini ziyaret etti. Başkan Ergün ve Çelik, mahalle girişinde davul-zurna ile karşılandı.

Cumhur ittifakı adaylarını davul zurna ile karşıladılar
1

Ziyaretlerde Ergün ve Çelik’e, MHP İl Başkanı Ömer Baysal, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, MHP Kadın Kolları Başkanı Neşe Meteler Töz, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili ve Şehzadeler Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Güzgülü, meclis üyesi adayları ve partililer eşlik etti

ilçesinde mahalle ziyaretlerine devam eden Cumhur İttifakının adayları, Aşağı Çobanisa Mahallesinde mahalle muhtarı Şevki Koç ve mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılandı. Başkan Ergün, Başkan Çelik ile birlikte ilk olarak Şehzadeler Belediyesinin meslek edindirme kursunu ziyaret etti. Kurstaki kursiyerlerin çalışmalarını inceleyen Başkan Ergün ve Çelik kursiyerlere başarılar diledi. Başkanlar daha sonra kahvehanede bir toplantı gerçekleştirdi. Mahalle sakinlerinin görüş ve taleplerini dinleyen Başkan Ergün, imar planıyla ilgili jeolojik ve etüt çalışmalarını gerçekleştirdiklerini ve Aşağı Çobanisa’nın imar planının önümüzdeki hizmet döneminde tamamlayacaklarını dile getirdi. Geride kalan hizmet döneminde Manisa’nın 17 ilçesinde hizmette siyaset yapmaksızın çalışmalarını gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Başkan Ergün, önümüzdeki hizmet döneminde el birliğiyle yapılacak olan hizmetlerin müjdesini verdi.

Cumhur ittifakı adaylarının sonraki durağı Hamzabeyli Mahallesi oldu. Mahalle Muhtarı Mustafa Aydemir ve mahalle sakinlerinin ilgisiyle karşılanan Başkan Ergün ve Çelik, mahalle kahvesinde çay molası verdi. Kahvede vatandaşlara hitap eden Başkan Ergün ve Çelik, Manisalıların desteğiyle Büyükşehir Belediyesi ve 17 ilçeyi cumhur ittifakı ile taçlandıracaklarına inandığını dile getirdi.

Hacıhaliller’de coşkulu karşılama

Başkan Ergün ve Başkan Çelik, ziyaret programları kapsamında son olarak Hacıhaliller’de vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle meydanında kendisini bekleyen vatandaşlar; davul zurna ekibi ile coşkulu bir karşılama yaptı. Hacıhaliller halkı, başkanların önümüzdeki seçim sürecini başarıyla geçirmesi ve Cumhur İttifakı’nı zafere ulaştırmaları için kurban kesti. Cumhur İttifakı’nın adaylar Başkan Ergün ve Başkan Çelik, kesilen kurbanın ardından; vatandaşların yoğun katılımıyla kahvehane toplantısı gerçekleştirdi. Konuşmada söz alan Başkan Çelik, işbirliği ile bundan sonraki süreçte Hacıhaliller’e daha önemli hizmetler kazandıracaklarını söyledi. Çelik’in konuşmasının ardından Başkan Ergün, bir konuşma yaptı. Manisa Belediyesi ve kurucu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı sürecinde il genelinde yaptığı hizmetleri aktaran Başkan Ergün, “Bu makamlar gelip geçici. Önemli olan geride hoş bir seda bırakabilmek. Biz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin teveccühleri ile yeniden bu makamlara adayız. Sizlerin destekleri ile bugüne kadar yaptığımız hizmetleri devam ettirmek istiyoruz. 31 Mart tarihinde de sizlerin desteğinizi bekliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
Manisa hava durumu
Manisa hava durumu 7 günlük
Manisa hava durumu 15 günlük
Manisa Yunusemre hava durumu
Manisa Yunusemre hava durumu 7 günlük
Manisa Yunusemre hava durumu 15 günlük
Manisa Şehzadeler hava durumu
Manisa Şehzadeler hava durumu 7 günlük
Manisa Şehzadeler hava durumu 15 günlük
Manisa Turgutlu hava durumu
Manisa Turgutlu hava durumu 7 günlük
Manisa Turgutlu hava durumu 15 günlük
Manisa Soma hava durumu
Manisa Soma hava durumu 7 günlük
Manisa Soma hava durumu 15 günlük
Manisa Selendi hava durumu
Manisa Selendi hava durumu 7 günlük
Manisa Selendi hava durumu 15 günlük
Manisa Saruhanlı hava durumu
Manisa Saruhanlı hava durumu 7 günlük
Manisa Saruhanlı hava durumu 15 günlük
Manisa Sarıgöl hava durumu
Manisa Sarıgöl hava durumu 7 günlük
Manisa Sarıgöl hava durumu 15 günlük
Manisa Salihli hava durumu
Manisa Salihli hava durumu 7 günlük
Manisa Salihli hava durumu 15 günlük
Manisa Kula hava durumu
Manisa Kula hava durumu 7 günlük
Manisa Kula hava durumu 15 günlük
Manisa Köprübaşı hava durumu
Manisa Köprübaşı hava durumu 7 günlük
Manisa Köprübaşı hava durumu 15 günlük
Manisa Kırkağaç hava durumu
Manisa Kırkağaç hava durumu 7 günlük
Manisa Kırkağaç hava durumu 15 günlük
Manisa Gördes hava durumu
Manisa Gördes hava durumu 7 günlük
Manisa Gördes hava durumu 15 günlük
Manisa Gölmarmara hava durumu
Manisa Gölmarmara hava durumu 7 günlük
Manisa Gölmarmara hava durumu 15 günlük
Manisa Demirci hava durumu
Manisa Demirci hava durumu 7 günlük
Manisa Demirci hava durumu 15 günlük
Manisa Alaşehir hava durumu
Manisa Alaşehir hava durumu 7 günlük
Manisa Alaşehir hava durumu 15 günlük
Manisa Akhisar hava durumu
Manisa Akhisar hava durumu 7 günlük
Manisa Akhisar hava durumu 15 günlük
Manisa Ahmetli hava durumu
Manisa Ahmetli hava durumu 7 günlük
Manisa Ahmetli hava durumu 15 günlük