Selendi Çevre haberleri

Kırsal Mahallelerin Merkez Mahallelerden Farkı Kalmıyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Selendi ilçesine bağlı Çıkrıkçı Mahallesinde 8 bin 700 metre altyapı çalışmasını tamamladı. 30 bin metrekarelik üstyapı işinin yarılandığı mahalleye MASKİ bünyesinde 7 milyon TL’lik yatırım yapıldı. Mahalle sakinleri yapılan yatırımlar için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Selendi’deki 100 Milyonluk Yatırım Hızla İlerliyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi merkezde 100 milyon TL yatırım bedeliyle yürüttüğü 38 kilometre içme suyu, 7 kilometre de yağmur suyu hattı döşeme çalışmasını tamamladı. 39 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasının ise sona yaklaştığı ilçede altyapı çalışmaları iş bitiş tarihine göre 10 ay önden gidiyor.

Selendi’nin 140 Milyonluk Yatırımında Sona Gelindi!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün 140 milyon TL yatırım bedeli ile yüz yılın yatırımı olarak Selendi ilçesine müjdelerle açıkladığı altyapı ve üstyapı çalışmaları, prestij cadde projesi ve ileri biyolojik atıksu arıtma tesisindeki yapım çalışmalarında sona gelindi. Yüzde 90 oranında tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyen MASKİ Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını açıkladı.