Selendi Ekonomi haberleri

MASKİ’den Selendi’ye 150 Milyon TL’lik Yatırım

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün startını verdiği Selendi ilçe merkezinin altyapısının tamamen yenileneceği projede artık son aşamaya gelindi. 150 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen proje kapsamında MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer de çalışmaların takibi için Selendi ilçesinde incelemelerde bulundu. Aydınyer, programı kapsamında eski ve yeni boruların yer aldığı standı da ziyaret etti.

Başkan Ergün İlçe Halkına Yeni Müjdeler Verdi!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa Milletvekili Adayı Ali Uçak, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, açık hava toplantısıyla Selendililerle buluştu. Davul, zurna ve atlı ekipler eşliğinde bayram havasında karşılanan Başkan Ergün ve MHP heyetini Selendililer coşkuyla kucakladı. Selendili vatandaşlara hitap eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Selendi’ye yüzyılın yatırımının gerçekleştirildiğini belirterek, ilçe halkına yeni müjdeler verdi.

MASKi Mahallelerin Çehresini Değiştiriyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalarda Yunusemre ilçesine bağlı Otmanlar Mahallesi ve Selendi’ye bağlı Kınık Mahallesi değişimi yaşadı.