Selendi Spor haberleri

Atlı Cirit Heyecanı Selendi’de Başladı

Geleneksel Atlı Spor Dalları Manisa İl Temsilciliği 2022 yılı faaliyet programında yer alan Manisa İl Eleme müsabakaları Selendi ilçesinde başladı. 7 takımın yer aldığı müsabakalarda 1 ve 2. sırayı alan takımlar Türkiye finalinde Manisa’yı temsil etmeye hak kazanacak.

Selendi’de Filenin Sultanı Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları dolayısıyla düzenlenen etkinlikte İlçe Kaymakamlığı himayesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Liselerarası Kız Voleybol Turnuvasının şampiyonu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Kız voleybol takımı oldu.

Selendi’de Voleybol Turnuvasının Şampiyonları Belli Oldu

Selendi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ortaokullar arası voleybol turnuvaları sona erdi. Turnuvada kızlar kategorisinde Fatih Ortaokulu, erkekler kategorisinde ise Üç Eylül Ortaokulu turnuvanın şampiyonları oldu.

Şampiyon Öğrenciler Manisa’yı Temsil Edecek

Manisa’nın Selendi ilçesinden Üç Eylül Ortaokulu öğrencisi Berkant Ekim, Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında Manisa’da 139 öğrenci arasında birinci olarak Diyarbakır’da yapılacak şampiyonada Manisa’yı temsil edecek.