Soma hava durumu

31 Güneşli
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 32
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Soma hava durumu özeti

Şu anda Soma bölgesinde hava durumu Güneşli. Sıcaklık 31 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 32 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Soma günlük hava durumu

Bugün
35 °C
Çar 28
37 °C
Per 29
38 °C
Cum 30
38 °C

Önümüzdeki saatlerde Soma

Şimdi
31 °C
12:00
32 °C
13:00
33 °C
14:00
34 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Manisa Tarımda Dijital Dönüşüme Öncülük Ediyor…

Gelişen teknolojilerin tarımsal üretimle bütünleştirilerek kullanılmasına öncülük eden, 49 adet erken uyarı ve tahmin istasyonu, yıllık 10 milyon sms ile dijital tarımın öncü kurumlarından biri olan Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, 22 adet fotoselli kameralı tuzağı Manisa tarımının hizmetine sunarak, dijital tarımda önemli bir adım daha attı.

Manisa’da Ekilen Lavantalar Hasat Şenliğinde Şölen Havasında Hasat Edildi!

Ege Bölgesi’nde en önemli tarımsal üretimin yapıldığı Manisa’nın Salihli Ovası’nda rengi ve kokusuyla alternatif tarımın gözdesi olan ve pek çok alanda tarımsal ekonomiye katkı sağlayan lavanta üretimi başladı. Geçtiğimiz yıl toprakla buluşan fideler ilk hasadını verdi ve ilk ürünler ise düzenlenen hasat şenliğinde şölen havasında hasat edildi.

Manisa’da Hububat Hasadı Devam Ediyor…

Manisa’da buğday ve arpa hasat sezonunun devam ediyor olması dolayısıyla Manisa Tarım ve Orman İl Müdürü Metin Öztürk, hasat çalışmaların yürütüldüğü alanlarda incelemelerde bulundu. Öztürk Manisa genelinde hububat hasadının yüzde 80’inin tamamlandığını kaydederek üreticilere dane ve sap kayıplarını en aza indirmek için uyarılarda bulundu.