Turgutlu hava durumu

  • En yüksek: 32°
  • Hissedilen: 21
  • En düşük: 16°
  • Nem: 76%
  • Görüş: 12.87 km
  • Çiy noktası : 17°
  • Rüzgar : 3 km/s

Saat 5:00 gibi %10 yağmur ihtimali

Şu anda Turgutlu bölgesinde hava durumu . Sıcaklık dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 21 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi 12.87 km.

Turgutlu günlük hava durumu

Bugün
32 °C
Paz 20
31 °C
Pzt 21
31 °C
Sal 22
32 °C

Önümüzdeki saatlerde Turgutlu

Şimdi
21 °C
5:00
21 °C
6:00
20 °C
7:00
19 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Manisalı AK Parti’li ve CHP’li Vekiller Üzüm Tartışması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel’in geçtiğimiz günlerde üzüm üreticisinin açıklanan fiyattan memnun olmadığı yönündeki iddiasına yanıt AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’dan geldi. Özel’e bir işletmeye değil de üreticilerin memnuniyetlerini duyacağı alım merkezlerini ve ziraat odalarını ziyaret etmesini tavsiye eden Baybatur, “Başta üreticilerimiz olmak üzere ülke menfaatine katkı sağlayacak müdahale alımlarının itibarsızlaştırılmasına asla müsaade etmeyiz” dedi.

Manisa’da Hünnap Meyvesi Üreticileri Kazançlarından Memnun

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen destekler ile üretimine başlanan hünnap, üreticilere kazandırmaya devam ediyor. Dalındayken satışı gerçekleştirilen hünnap, alternatif ürün olarak üreticilere destek sağlıyor. Demirci ilçesi Söğütçük Mahalle Muhtarı Mustafa Çiftçi, hasadı gerçekleştirilen hünnaplar ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü’nü ziyaret etti.

TMO Genel Müdürü Güldal Manisa’da

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, Manisa’nın Salihli ilçesindeki üzüm alım merkezini ziyaret etti. Güldal Salihli’de yaptığı açıklamada TMO olarak 50 bin ton üzüm alımı gerçekleştirecekleri ve 10 günde 10 bin ton üzüm alımı yapıldığını söyledi.