Yunusemre hava durumu

23 Orta
  • En yüksek:
  • Hissedilen: 23
  • En düşük:
  • Nem:
  • Görüş:
  • Çiy noktası :

Yunusemre hava durumu özeti

Şu anda Yunusemre bölgesinde hava durumu Orta. Sıcaklık 23 dereceyi gösterirken , hissedilen sıcaklık 23 derecedir. Yola çıkacaklar için görüş mesafesi .

Yunusemre günlük hava durumu

Bugün
26 °C
Sal 05
26 °C
Çar 06
26 °C
Per 07
28 °C

Önümüzdeki saatlerde Yunusemre

Şimdi
23 °C
13:00
24 °C
14:00
25 °C
15:00
26 °C

İlçelerin hava durumu

#Manisa hava durumu & tarım haberleri

Manisa’nın 7 İlçesini Don Vurdu

Manisa’nın Saruhanlı, Akhisar, Gölmarmara, Turgutlu, Salihli, Alaşehir ve Sarıgöl ilçelerinde hava sıcaklığının eksi derecelere düşmesi sonucu meydana gelen don olayında yapraklanmaya başlayan üzüm bağlarında yüzde 70 ila yüzde 80 arasında zarar yaşandığı öğrenildi. Alanda incelemeler devam ederken don olayının devam edeceği açıklandı.

Manisa’da Gece Sıcaklığın Eksi Derecelere Düşmesi Sonucu Üzüm Bağlarını Don Vurdu!

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde üzüm bağlarını don vurdu. Dün gece yağan kırağı ve sıcaklığın eksi derecelere düşmesi sonucu, özellikle erkencil üzümleri don vurdu. Sabah saatlerinde yerlerin adeta kar yağmış gibi bembeyaz oldu. Güneşin doğması ile erkencil üzüm filizlerinin soğuk vurgunu nedeniyle siyaha büründüğü görüldü. Yaklaşık 10-15 santimetre uzunluğa ulaşan üzüm filizleri don vurgunu nedeniyle yan yattı.

Manisa’nın Erkenci Kiraz Ağaçları Çiçek Açtı!

Kuzey Yarımkürenin ilk kiraz hasadının yapıldığı Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde kiraz ağaçları çiçek açarken nisan ayının ikinci haftasında başlanacak hasat için gün sayılıyor. Erkenci yapısı ve karlı satışıyla bölge halkı için önemli bir tarım ürünü olan kiraz, küresel ısınma nedeniyle yok olma tehlikesiyle karşı karşıya.