Yunusemre Politika haberleri

Otmanlar Mahallesinin Alt ve Üstyapı Yenileme Çalışması Tamamlandı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu ile birlikte alt ve üstyapı dönüşümü tamamlanan Yunusemre ilçesine bağlı Otmanlar mahallesini ziyaret etti. Kendilerini ziyaret eden Büyükşehir ve MASKİ heyetine teşekkür eden mahalle muhtarı Serdal Sağol, “Yatırımlarla ilgili başta Cengiz Başkanımız olmak üzere, MASKİ Genel Müdürümüzden, daire başkanlarımızdan herkesten Allah razı olsun” dedi.

Yol Çalışmaları Muhtarların Takdirlerini Topluyor!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Yunusemre ilçesi Bağyolu ve Avdal Mahalle Muhtarlarını ziyaret etti. Daire başkanlığı ekipleri mahalle muhtarlarına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletip, taleplerini dinlerken, mahalle muhtarları da, mahallelerinde gerçekleştirilen yol çalışması başta olmak üzere, tüm hizmetler için teşekkür etti.

Park ve Sosyal Alanlarda Unutulan Para ve Çok Sayıda Değerli Eşyayı, Zabıta Ekipleri Sahiplerine Teslim Etti!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, merkez Yunusemre ilçesi sınırlarında yer alan Atatürk Kent Parkı ve Turgutlu ilçesinde bulunan Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda, yalnızca Haziran ayında vatandaşların unuttuğu ya da kaybettiği para, cep telefonu, cüzdan, çanta, kulaklık, kolye gibi 72 adet değerli eşyayı sahiplerine teslim etti.

Büyükşehir Manisalıların Yoğun Olarak Kullandığı Caddelerde Yol Çalışma Başlatıyor!

Yunusemre ilçesinde Alparslan Türkeş Köprülü Kavşağı ile Yunusemre Kültür Parkı güzergahı ve Adliye Binası’na hizmet veren caddeler üzerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi sıcak asfalt, kaldırım ve bordür çalışmasına başlayacak. Manisalıların yoğun olarak kullandığı bu caddelerde Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını kısa sürede tamamlanması planlıyor.