Yunusemre Politika haberleri

Üreten Kadınların Pazarlama Sorununa Çözüm

Manisa’nın Yunusemre Belediyesi tarafından açılan Üreten Eller Mağazası, kadınların el emeği göz nuru ürünlerini pazarlama sorunu yaşamamaları için satın alarak mağazada satışa çıkarıyor. Hem üreten kadınlar el emeklerinin karşılığını peşin olarak alıyor hem de hediye almak isteyen vatandaşlar daha uygun fiyatlara istedikleri ürünleri bulabiliyor.

Özhaseki Başkan Çerçi ve ekibini kutladı

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Manisa’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ziyaret etti. “Değerli başkanımız gayet güzel hizmetleri hayata geçirmiş” diyen Özhaseki, Başkan Çerçi ve ekibini kutladı.

Yaşlı Kadının Sobası Yunusemre Belediyesinden

Yunusemre Belediyesi, Maldan Mahallesinde yaşayan 89 yaşındaki Fatma Keskin’in soba talebine duyarsız kalmadı. Yaşlı kadının sobasını temin eden belediye ekipleri, eve giderek sobayı kurdu. Fatma Keskin duygularını, “Artık sıcacık bir evde oturacağım. Allah Çerçi başkanımızdan razı olsun” sözleriyle aktardı.

Manisa’da 2022’de 170 kilometrelik sathi kaplama

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Köprübaşı, Salihli, Saruhanlı, Soma, Gördes, Sarıgöl, Turgutlu, Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde geçtiğimiz yıldan temeli hazırlanan yollarda 170 kilometre sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.